اخبار

 آخرین اخبار 

رییس بنیاد نخبگان البرز در گفتگو با جام جم البرز

طرح های مرتبط با ویروس کرونا را جهادی پیگیری می کنیم 

طرح های مرتبط با ویروس کرونا را جهادی پیگیری می کنیم 
1399/9/2جام جم البرز: رییس بنیاد نخبگان البرز گفت : بنیاد نخبگان البرز ظرفیت حمایت بیش از هزار نفر از نخبگان را دارد ودر سال گذشته از ۶۰۰ نفر به ۸۰۰ نفر رسیده ایم .
وی با اشاره به طرح های مختلف بنیاد اظهار داشت : در طرح های مختلفی مانند طرح شهید احمدی روشن طرح آشتیانی، طرح شهید چمران وحوزه های فرهنگی ،هنری، دانشگاهی، قرآنی و.... زمینه  های حمایت از نخبگان وجود دارد . 
نبیونی در ادامه افزود : در طرح ملی شهاب عملیات شناسایی و هدایت مستعدین در سطوح دانش آموزی با محوریت آموزش و پرورش در بخش استعدادهای درخشان و حمایت بنیاد ملی نخبگان صورت می گیرد وکمک های مالی، معنوی، و مهارت افزایی در این بخش را دردستور کار قرار داده ایم . 
رییس بنیاد نخبگان البرز پیشکسوتان را سرمایه های جامعه دانست واظهار داشت : در حوزه سرآمدان ، پیشکسوتان و نخبگان افرادی وجود دارند که تاثیرگذاری جدی در حوزه تخصصی  خود در کشور یا سطح بین‌المللی و منطقه‌ای دارند وما امسال در صدد هستیم که زندگینامه وتلاش های این افرادرا در قالب فیلم، کلیپ و.... تهیه و  به عنوان الگوهایی برای نسل جوان معرفی نماییم .
دکتر نبیونی ایجاد کارخانه نوآوری در البرز را گامی مهم در توسعه وجهش تولید دانست وگفت  : ایجاد  محیطی آرام  و مناسب برای حضور جامعه نخبگان جهت تبدیل ایده به واقعیت و محصول ، با افتتاح کارخانه نوآوری محقق خواهد شد وجامعه اقتصادی و سرمایه گذار هم می تواند با استفاده  از ایده‌های نخبگان سرمایه گذاری وتولیدداشته باشد . 
محمد نبیونی در ارتباط با شرایط کرونایی جامعه بیان داشت : ازایده ها وطرح هایی که در زمینه تشخیص ودرمان بیماری کووید 19 هستند به صورت صد درصدی وجهادی حمایت می کنیم واین طرح ها در اولویت معرفی وتامین سرمایه قرار دارند . 
رییس بنیاد نخبگان استان البرزبا دعوت از کلیه افراد مستعد ودارای ویژگی خاص جهت ثبت نام در این بنیاد گفت : همه کسانی که فکر می کنند می توانند جز این جامعه باشند از طریق وب سایت alborz.bmn.ir https://وسایر راههای ارتباطی ما می توانند بدون مراجعه حضوری ثبت نام کنند . بنیاد وظیفه دارد این افراد را شناسایی ،حمایت و هدایت کند که خوشبختانه در این بخش روند رو به رشدی داشته ایم.  
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.