اخبار

 آخرین اخبار 

در مراسم بزرگداشت روز پرستارتاکید شد

ویروس کرونا  باعث شد مردم با سختی کار پرستاران وکادر درمان بیشتر آشنا شوند 

ویروس کرونا  باعث شد مردم با سختی کار پرستاران وکادر درمان بیشتر آشنا شوند 
1399/10/1


مراسم بزرگداشت روز پرستار با حضور مسئولین شهری فردیس ومشکین دشت و همچنین جمعی از پرستاران در پردیس سینمایی مجتمع تجاری اکومال برگزار گردید . 
مجتبی قاسمی رئیس شورای اسلامی شهر فردیس در گفتگو باخبرنگار جام جم البرز ضمن گرامیداشت  یاد شهدای سلامت گفت : ویروس کرونا  باعث شد مردم به سختی کار پرستاران وکادر درمان بیشتر آشنا شوند . پرستاران انسان های شریفی هستند که با ایثار واز خود گذشتگی در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفته اند واین قابل ستایش است . 
قاسمی با اشاره به مشکلات کادر درمان وپرستاران اظهار داشت : درجامعه پرستاری مشکلات زیادی وجود دارد ومسئولین باید به مشکلات پرستاران توجه کنند. پرستاران با کمترین حقوق و امکانات کار می‌کنند و این زیبنده جامعه نیست. 
 رییس شورای اسلامی شهر فردیس در خصوص وضعیت بیمارستان های فردیس اظهار داشت: در شهر فردیس 2 بیمارستان وجود دارد که طی ۶ ماه تا یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند. بیمارستان ۲۱۴ تختخوابی به آفرین،  کارهای ساختمانی آن به اتمام رسیده و دستگاه های مورد نیاز  نیز خریداری شده است. همچنین بیمارستان فردیس با ۳۶۰ تخت در حال تکمیل است و ۱۷۰۰ نفر با افتتاح این مراکز اشتغال‌زایی خواهند شد .
 حسینی تبار رئیس شورای شهر مشکین دشت نیز ضمن گرامیداشت روز پرستاروتبریک به پرستاران در سخنانی کوتاه گفت: ارتقای سطح آموزش و سلامت جامعه خیلی مهم است وتقدیر ازپرستاران حرکتی بسیار زیباست. خوشبختانه وضعیت کرونا در کشور بهتر شده است و این در پرتو تلاش های پرستاران است که  حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار داده اند. 
در پایان این مراسم از پرستاران با اهدای لوح وهدایایی تقدیرگردیدودرب شمالی مجتمع تجاری اکومال افتتاح شد .   

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.