اخبار

 آخرین اخبار 

حسین زوار رزمنده بسیجی لشکر فاطمیون در گفتگو با جام جم البرز

حاج قاسم سلیمانی مرزها را در جهان برداشت

حاج قاسم سلیمانی مرزها را در جهان برداشت
1399/10/15


جام جم البرز-این رزمنده لشگر فاطمیون گفت: حاج قاسم مرزهای ملیت را در جهان اسلام ودنیا برداشت وانسانیت وتقوا را در عمل نشان داد.او در ادامه گفت: فرمانده کسی است که در جایی باشدوبگوید بیایید نه اینکه خودش بماند وبه نیروهایش بگوید بروید.  
با نزدیک شدن به سالگرد شهادت سردار سلیمانی همسنگران حاج قاسم با آرمان های جبهه مقاومت تجدید پیمان کردند. 
حسین زوار یکی از آن دلاوران لشکر فاطمیون است. با او به صحبت نشستیم. گفتنی های فراوانی داشت. با هم بخشی از سخنان شیرین این دلاور عزیز افغانستانی را با هم می خوانیم:
...در جنوب سوریه نزدیک مرز با فلسطین اشغالی، شهری را نتوانستیم فتح کنیم. با توجه به تعداد مجروحین به دستور حاج قاسم عقب نشینی کردیم، اما تعدادی از بچه ها عقب نشینی نمی کردند. ظاهراً دشمن از این عقب نشینی ما ترسیده بود ودر حال فرار بود وحاج قاسم با رصد  شرایط اعلام کرد سریعاً نیروهای فاطمیون وارد شهر شوند .پس از استقرار در مسجد شهر حاج قاسم را دیدم که گوشه ای نشسته بود ونقشه ها را با چند نفر بررسی می کردند . رابطه حاج قاسم وشهید ابوحامد بسیار جالب بود وعکسی به یادگار گرفته شد. شهید ابوحامد گفت: از سمت راست این عکس همه شهیدمی شوند .اما ما توجهی به این مطلب نداشتیم. از فردا دو نفر از درون عکس شهید شدند وابوحامد نیز ودونفر دیگر نیز شهید شدند ما روز شهادت حاج قاسم سلیمانی مجدد این خاطره برایمان زنده شد. حاج قاسم به بچه های فاطمیون خیلی علاقه مند بود.حاج قاسم مرزهای ملیت را در جهان اسلام ودنیا برداشت وانسانیت وتقوا را در عمل نشان داد.او می گفت: فرمانده کسی است که در جایی باشدوبگوید بیایید نه اینکه خودش بماند وبه نیروهایش بگوید بروید.  

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.