اخبار

 آخرین اخبار 

مشاور ویژه شهید سلیمانی در گفتگو با جام جم البرز

آخرین بوسه بر پیشانی سردار دل ها نصیب من شد 

 آخرین بوسه بر پیشانی سردار دل ها نصیب من شد 
1399/10/15

 

به سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه نزدیک می شویم و مردم با ابعاد بیشتری از شخصیت او که تا همین چند سال قبل بروز و ظهور کمتری در افکار عمومی داشت، آشناتر می‌شوند.
سردار احمد کریم پور مشاورویژه فرماندهی کل سپاه در دوران دفاع مقدس ومشاور سردار سلیمانی که خود از پیشکسوتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است، در گفتگو با جام جم البرز گفت: در مراسمی برای آخرین بار سردار را دیدم. ازاوخداحافظی کردم وایشان را بوسیدم، اما دوباره برگشتم ویکبار دیگر بر او بوسه زدم واین آخرین بوسه ای بود که ازسردارنصیب ما شد.انشاء الله ما راشفاعت کند . به بیان برخی خاطرات و تحلیل ویژگی‌های شخصتی «حاج قاسم» پرداخته است. بخشی از این گفتگو در ادامه می آید. 
.... سردارسلیمانی را باید درابعاد مختلف بررسی کرد وشناخت.  در دوران کودکی بنایی می کرد. زمانی که اوفقط نوجوانی 14ساله است، به مطالعه علاقه زیادی نشان می دهد. مطالعات تاریخی وتطبیق آنها با قرآن باورهای او را می سازد. او در زمان انقلاب وارد سپاه می شود . با نشان دادن استعداد هایش در دوان دفاع مقدس پس از یک سال فرمانده لشکر ثارالله می شود . با هرکس با اخلاق خوب وچهره خندان رفتار می کرد وگوش شنونده ای داشت . قاسم سلیمانی جاذبه در رفتار ونگاه داشت واین رفتارهای خوب او موجب سرداری دل ها گشت. بزرگترین خصیصه سردار در تمام شرایط توسل به حضرت فاطمه زهرا (س) بود وباور داشت مسیرانقلاب اسلامی با رهبری امام (ره) ومقام معظم رهبری به  ولایت امام زمان(عج) ختم می شود. در مراسمی برای آخرین بار سردار را دیدم. ازاوخداحافظی کردم وایشان را بوسیدم، اما دوباره برگشتم ویکبار دیگر بر او بوسه زدم واین آخرین بوسه ای بود که ازسردارنصیب ما شد.انشاء الله ما راشفاعت کند . 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.