اخبار

 آخرین اخبار 

در نشست مدیریت روزنامه جام جم البرز با اتحادیه پوشاک فروشان کرج تاکید شد

تعامل رسانه واتحادیه ها موجب رونق کسب وکار می شود

 تعامل رسانه واتحادیه ها موجب رونق کسب وکار می شود
1399/10/18

 
مدیریت روزنامه جام جم البرزدردیداری صمیمانه با رییس اتحادیه پوشاک فروشان کرج در خصوص همکاری های فی مابین به گفتگو وتبادل نظر پرداختند. 
در این دیدار که در اتحادیه پوشاک فروشان برگزار شد، میر اسماعیل صدیق رییس اتحادیه پوشاک فروشان کرج گفت : با افزایش هزینه های تولید مشکلات تولید کنندگان بیشتر شده است. بایدازتولید کنندگان داخلی حمایت کنیم وشرایط تهیه مواد اولیه برای آنان فراهم شود تا بتوانندمحصولات تمام ایرانی ارائه نمایند .
صدیق با اشاره ظرفیت های استان  البرز اظهار داشت: دراستان البرز تولید کنندگان خوبی درزمینه پوشاک داریم که نیاز به حمایت جدی دارند، همچنین فرهنگ سازی در زمینه خرید تولیدات داخلی از طریق رسانه ها در رونق این صنعت بسیار موثر خواهد بود .
وی تعامل با کشورهای همسایه را که به لحاظ فرهنگی با کشورمان نزدیک هستند را مهم دانست وگفت: کیفیت خوب تولیدات داخلی وقرابت فرهنگی با کشورهای همسایه می تواند موجب رونق صنعت پوشاک کشور شود . دولت نیزباید به تولیدکنندگان داخلی اعتماد کندوشرایط صادرات آنان را تسهیل نماید. 
مدیریت روزنامه جام جم البرز نیز با تاکید بر اهمیت تولیدات داخلی وحمایت از تولید کنندگان گفت : رسانه ها با کارهای پیوسته فرهنگی وانعکاس نظرات ومشکلات اتحادیه ها می توانند به بهبود شرایط کسب وکار کمک کنند .
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.