اخبار

 آخرین اخبار 

هدف، حمایت از تولیدات داخلی است

هدف، حمایت از تولیدات داخلی است
1399/11/7


رییس اتحادیه پوشاک کرج از شرکت تولیدی هالیدی (تعطیلات ) بازدید نمود .
 به گزارش جام جم البرز ، در این بازدید صدیق گفت : در شهرستان کرج 4000  واحد صنفی وجوددارد. در سال گذشته بازدید های مختلفی از تولیدکنندگان البرز داشته ایم. هدف ما حمایت از تولیدکنندگان داخلی است. 
صدیق در ادامه افزود:کیفیت تولیدات این شرکت بسیار عالی است وقابل مقایسه با تولیدات کشورهای دیگر است وامیدواریم تمام فروشگاهها تولیدات داخلی را عرضه کنند واز تجربیات تولید کنندگان موفق داخلی برای جوانانی که می خواهند وارد این کار شود استفاده کرد .
رییس اتحادیه پوشاک کرج با اشاره به معضل قاچاق پوشاک در کشور اظهار داشت : پدیده قاچاق به تولیدات داخلی آسیب جدی وارد می کند وجلوگیری از قاچاق وفروش تولیدات خارجی در فروشگاهها به روند روبه رشد تولید داخلی کمک زیادی می کند، باید این موضوع با جدیت وهمکاری رسانه ها پیگیری شود . 
مدیر عامل شرکت( تعطیلات ) گفت : شرایط اقتصادی بر روند کاری ما تاثیر گذار است  البته در حال حاضر تولیدکنندگان شرایط خوبی دارند وباید از شرایط به وجود آمده  استفاده کنند.  
 افراز در ادامه بیان داشت: برند ایرانی هالیدی توانایی تولیداتی با کیفیت بالا وقابل رقابت را دارد اما دولت ومسئولین باید تولید کنندگان داخلی را حمایت کنند.
وی با اشاره به ایجاد شعبات مختلف برند هالیدی گفت : ما  شعبات مختلفی در سطح کشور داریم ، کارآفرینی خوبی در این زمینه انجام داده ایم وجوانان زیادی را مشغول کار نموده ایم اما از دولت ومسئولین انتظار حمایت داریم . 
لازم به ذکر است بنا به دعوت رییس اتحادیه پوشاک کرج نماینده روزنامه جام جم استان البرز در این بازدید حضور داشت . 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.