اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید

شهر جدید هشتگرد در بازه زمانی ده ساله، خواهد درخشید 

 شهر جدید هشتگرد در بازه زمانی ده ساله، خواهد درخشید 
1399/11/11


شهرهای جدید به منظور ساماندهی وجمع آوری حاشیه نشینی اطراف شهرهای بزرگ ایجاد شده است. 18 شهر جدید در کشور ایجاد شده است که سهم استان البرزیک شهر می باشد . شهر جدید هشتگرد در سال 70 افتتاح وکلنگ زنی شد تا جمعیت سرریز اطراف تهران وکرج را اسکان دهد.
در خصوص ویژگی های شهر جدید هشتگرد حق لطفی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدیددر گفتگویی اختصاصی با خبرنگار جام جم البرز گفت : شهرجدید هشتگرد در بین شهرهای جدید کشور تنها شهری است که به مترو وخط ریلی وصل است، همچنین به آزاد راه تهران- کرج -قزوین دسترسی دارد.این شهر با 4500 هکتارمساحت برای جمعیت 500 هزار نفری درنظر گرفته شده است ودر حال حاضر 85 هزار نفردر این شهر  ساکن شده اند. 
حق لطفی افزود : 8 فاز برای این شهر در نظر گرفته شده که 5 فاز آن تکمیل شده است وبا تکمیل مسکن های دیگر وایجاد امکانات زیرساختی دربازه ای 10 ساله به  افق های مورد نظر خواهیم رسید . 
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید با اشاره به پروژه های مسکن مهر اظهار داشت :  50 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید در نظر گرفته شده است که در حال حاظر 28 هزارواحد تحویل متقاضیان گردیده وبا استقرار امکانات بیشتر قطعاً استقبال بهتری ازاین واحد ها صورت خواهد گرفت . در حال حاضر دادگستری، شهرداری وشرکت آب مستقرشده اند وپیگیری هایی در زمینه استقرار ادارات مختلف انجام داده ایم .
حق لطفی مراکز بهداشتی ودرمانی در شهر جدید را ناکافی دانست وافزود متاسفانه احداث پروژه بیمارستان 96 تختخوابی به علت مشکلات مالی وحقوقی با 30 درصد پیشرفت متوقف شده است البته درمانگاه خصوصی در این شهر دایر می باشد وما در حال طراحی ایجادیک مرکز درمانی هستیم که امیدواریم با کمک دستگاههای اجرایی مشکلات پیش رو حل شوند . 
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.