اخبار

 آخرین اخبار 

معرفی برگزیدگان اولین مسابقه استارتاپی صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز

معرفی برگزیدگان اولین مسابقه استارتاپی صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز
1399/11/15


اولین رویداد شتاب (استارتاپی ) صنعت حمل و نقل هوایی و فضایی البرز با هدف معرفی ایده های برتر به صنایع مرتبط برگزار شد . 
به گزارش جام جم البرز این رویداد در مرکز آموزش علمی -کاربردی صنعت هوانوردی آسمان ایرانیان مستقر در منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، با محورهای فناوری‌های نوین در طراحی و ساخت وسایل پرنده، روش های نوین آموزش در صنعت هوانوردی، واقعیت های مجازی در توسعه صنعت هوانوردی، نقش اویونیک مدرن وآینده هوانوردی ، گسترش هوانوردی عمومی برگزار گردید . 
رئیس مرکز آموزش علمی -کاربردی قند کرج در حاشیه این مراسم به خبرنگار جام جم البرز گفت:  دانشگاه جامع علمی کاربردی تربیت دانشجویان مهارتی را مدنظر دارد ومباحث کلاسی را به ایده تبدیل می نماید .
 حسن کریمی با اشاره به ایده  وطرح های برگزیده این رویداد افزود: ایده های برتر این مسابقه پس از تایید شورای پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز جهت تبدیل ایده به محصول به مرکز نوآوری معرفی خواهند شد . 
وی در خصوص ارتباط بین صنعت ودانشگاه اظهار داشت : بیشتر دانشجویان این دانشگاه شاغل هستند وایده ها ارتباط مستقیمی با مشاغل دانشجویان دارد که این امر فضای صنعت را برای آنان قابل لمس نموده است . 
کریمی فعالیت استارتاپ را مهم دانست وافزود: امسال بیش از ۴۵ مورد استارتاپ از طریق مراکز علمی -کاربردی در استان البرز اجرا شده است که گسترش آن در دیگر مراکز علمی -کاربردی از اهداف این دانشگاه می باشد. 

لازم به ذکر است  11 شرکت کننده به صورت حضوری و مجازی ایده‌ها و طرح‌های خود را ارائه و در معرض داوری قرار دادند، بهنام زارعی ، دکتر رضا غیور ، وعلیرضا محسنی عناوین اول تا سوم این رویداد استارتاپی را کسب نمودند. 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.