اخبار

 آخرین اخبار 

مراسم رونمایی از گلزار شهدای امام زاده محمد(ع) 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا برگزار میشود

مراسم رونمایی از گلزار شهدای امام زاده محمد(ع) 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا برگزار میشود
1399/11/15

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کشور ما در عرصه های مختلف خون هایی زیادی را تقدیم انقلاب کرده، وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون های شهدا سنگین است.

به گزارش جام جم البرز سلیمان رستمیان در نشست هم اندیشی برگزاری مراسم های 22 بهمن، یادواره شهدای انقلاب و میهمانی لاله ها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام الله دهه فجر، شهدا را ارزشهای کشور و انقلاب دانست و گفت: عزت و اقتدار کشور به برکت قدرت و اثرگذاری خون شهداست، کشور ما در عرصه های مختلف خون هایی زیادی را تقدیم انقلاب کرده، وظیفه امروز کارگزاران نظام و انقلاب در قبال خون های شهدا سنگین است.باید با تمام توان در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا تلاش کنیم.
وی به سخن مقم معظم رهبری مدظله العالی اشاره کرد و اظهار داشت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرموند «زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»، وظیفه ما امروز در قبال انقلاب و شهدا سنگین است و باید برای زنده نگه داشتن یاد شهیدا و تبیین و تثبیت ارزشهای انقلاب تلاش کنیم. زنده نگه داشتن یاد شهدا یعنی زنده نگه داشتن ارزشهای انقلاب همان چیزی که شهدا برای آن خون خود را هدیه دادند.
رستمیان افزود: ما امروز در نهادی انقلابی در حال خدمت به شهدا و ایثارگران هستیم لذا باید تلاش بیشتری برای زنده نگه داشتن یاد شهدا و تبیین ارزشهای انقلاب در جامعه انجام دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: مراسم بزرگداشت 52 شهید انقلاب اسلامی استان البرز و میهمانی لاله ها فردا پنج شنبه 16 بهمن ماه از ساعت 10 در کانون شهید سبحانی سپاه و از ساعت 15 در گلزارشهدای امام زاده محمد علیه السلام با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار میشود و باید تلاش کنیم تا مراسمی در شان شهدا برگزار کنیم.
رستمیان افزود: مراسم رونمایی از گلزار شهدای امام زاده محمد علیه السلام  نیز به 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا موکول شد و برنامه ریزی های لازم برای این مراسم هم در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر