اخبار

 آخرین اخبار 

گفتگوی اختصاصی جام جم البرز با همسر شهید سلامت

او مسافری غریب بود و رهگذری ناشناس

 او مسافری غریب بود و رهگذری ناشناس
1399/12/11


جام جم البرز - شهید مدافع سلامت، فرانک داوودی از پرستاران تلاشگر بیمارستان شهید مدنی کرج بود.  حتما شهید داوودی از بندگان خاصی بوده که خداوند شهادت را روزی اش کرده است. او بعد از ابتلا به ویروس کرونا به تهران منتقل و در بیمارستان امید تهران بستری شد، اما سرانجام به درجه شهادت نائل آمد. 
شهید فرانک داوودی در بخش جراحی مردان بیمارستان شهید مدنی خدمت می‌کرد و با تلاش و صلاحدید پزشکان بیمارستان امید تهران، نوزاد هفت ماهه‌اش قبل از شهادت از طریق عمل جراحی سزارین سالم متولد شد. همکارانش می گفتند بسیار مهربان بود و آرام، اصلا او مسافری غریب بود و رهگذری ناشناس. انشا الله روزی شفاعت ما را خواهد کرد.
در روزهایی که خانواده شهید در خلوت خود و غریبانه به سوگ عزیزشان نشسته اند، همسر ایشان آقای احمد اکبر پور در گفت و گو با خبرنگار جام جم البرز صبورانه و سربلند از همسرش سخن گفت:
همسرم، حدود ۲۵ سال سابقه کاری داشت. دارای بهترین اخلاق بود. در زندگی خانوادگی همیشه با ادب و احترام با من برخورد می‌کرد و در انجام وظایف خانه هیچ کوتاهی نمی کرد . در محیط کار نیز پرسنل بیمارستان و همکاران از او راضی بودند. 
شهادت ایشان با افتخار بود و دریکی از  بخش های بیمارستان مدنی کرج خدمت می کرد. ایشان در زمان ابتلا به  بیماری کرونا باردار بودند و 7 ماه  از دوران بارداری ایشان می گذشت. اما متاسفانه ایشان نتوانست فرزند خویش را ببیند و از زمان بیماری تا شهادت حدود ۴ روز زمان برد و وقتی متوجه درگیری ریه های ایشان با بیماری شدیم در بیمارستان‌های تهران بستری شدند اما متاسفانه فوت نمودند. 
 ما زندگی خوبی را شروع کرده بودیم وچند سال از این زندگی می گذشت اما این حادثه همه چیز را بر هم زد ومن هنوز از داغ رفتن او می سوزم.  از تمام هموطنان وهمشهریان البرزی عاجزانه تقاضا می کنم  پروتکل ها ی بهداشتی را رعایت کنند، چون  اگر مردم رعایت کنند خانواده‌های کمتری داغدار خواهند شد. 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.