اخبار

 آخرین اخبار 

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز در بازدید از بیمارستان فوق تخصصی مریم

بیمارستان وزایشگاه فوق تخصصی مریم الگویی کشوری است 

بیمارستان وزایشگاه فوق تخصصی مریم الگویی کشوری است 
1399/12/20


رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از بخش های مختلف بیمارستان وزایشگاه فوق تخصصی مریم کرج بازدید نمود. 
به گزارش خبرنگار جام جم البرز، محمد فتحی در حاشیه این بازدید گفت : دکتر دلشاد مدیری توانمند می باشد که خدمات ایشان متعلق به کل کشور است. بیمارستان های تخصصی از اولویت های مهم هرجامعه ای است وبیمارستان فوق تخصصی مریم از افتخارات استان البرز می باشد.
 رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز ضمن ابراز رضایت از شرایط بیمارستان مریم اظهار داشت: خوشبختانه بیمارستان مریم شرایط بسیار مطلوبی دارد و با داشتن استانداردهای بالا الگویی کشوری است. 
دکترفتحی در خصوص زمینه  همکاری های بین دانشگاه علوم پزشکی و بخش خصوصی گفت: با ایجاد تفاهم نامه های مشترک بین بیمارستان مریم و دانشگاه علوم پزشکی می توان آموزش های مورد نظر دانشجویان پزشکی را پیگیری و اجرا نمود. 
وی در ادامه افزود: قطعاً با گسترش این همکاری ها خدمات سلامت مطلوبی به آحاد مردم ارائه خواهد شد. ما ازگسترش تخت های بیمارستانی خصوصاً تخت مادر وکودک توسط بخش دولتی وخصوصی استقبال و از آنان حمایت می کنیم. 
مدیر عامل بیمارستان وزایشگاه مریم نیز با تشکر از حضور رووسای دانشگاه علوم پزشکی البرز و لرستان در بیمارستان فوق تخصصی مریم گفت: در بیمارستان وزایشگاه مریم عمل های ویژه و نادری صورت می گیرد که همه آنان به صورت مقاله علمی جهت استفاده همه ارائه می گردد. 
دکتر صلاح الدین دلشاد با مهم دانستن کارهای علمی اظهار داشت : خوشبختانه در این بیمارستان کار درمانی و علمی همزمان صورت می گیرد که کاری بسیار ارزشمند است. بیمارستان مریم از مراکز درمانی موفق در استان البرز و کشور می باشد که تمام بیمه ها را تحت پوشش دارد و توانسته است رضایت مراجعین خودرا کسب نماید . 
رییس دانشگاه علوم پزشکی خرم آباد نیز در پایان این بازدید گفت: در بیمارستان مریم خدمات بسیارمهمی برای مادران وکودکان صورت گرفته است و تمام اصول استاندارد را دارا می باشد، که انجام عمل های موفق در بخش اطفال از دستاوردهای این مرکز درمانی است . دکتر محمد رضا نیک بخت ضمن تشکر از تلاش های دکتر دلشاد در موسسه محکم افزود: دراستان محروم لرستان، موسسه محکم با حضور دکتر دلشاد اقدامات خوبی برای کودکان دارای مشکلات لب شکری و... انجام داده است که جا دارد از زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمایم. 

 

 

 


 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.