اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل ارتباطات سیار استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران در گفتگو با جام جم البرز

شرکت در قرعه کشی همراه اول نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکین ندارد

شرکت در قرعه کشی همراه اول نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکین ندارد
1399/12/13

 

جام جم البرز - ازمیان هریک از افرادی که بسته های  اینترنت همراه اول را خریداری نموده بودند ، به قید قرعه به 20 نفرهر یک مبلغ 500 میلیون ریال جایزه تعلق گرفت. 
 
مدیر کل ارتباطات سیار استان البرزوشهرستان های غرب استان تهران با اعلام این خبرافزود : قرعه کشی به صورت ماهیانه برای هر ماه در نیمه نخست ماه بعدی برگزارشد وافرادی که سیمکارت جدید دائمی و یا اعتباری همراه اول فعال نموده و یا یکی از بسته های مکالمه یا پیامک را خریداری کرده بودند، در این قرعه کشی شرکت داده شدند.
ایرج اسداللهی درادامه گفت : این قرعه کشی امتیازی نبود وهر نفر یک شانس برای برنده شدن داشت .به طوری که قرعه کشی ماهانه و مشمولان آن مستقل از ماه دیگردر این قرعه کشی شرکت داشتند. 
لازم به ذکر است که سیم کارت های سازمانی، حقوقی (دولتی و خصوصی) و گروه‌ دار مشمول این قرعه‌کشی نبودند.
وی نحوه شرکت دراین طرح را بسیار ساده دانست واظهار داشت: شرکت در طرح قرعه کشی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکان  نداشت و شماره تلفن کلیه مشترکین واجد شرایط به صورت خودکار در فایل مشمولین قرعه کشی، قرار داده شد.

برنده خوش شانس جایزه 50 میلیون تومانی البرزی 
جایزه 50میلیون تومانی برایم رویایی است 
همراه اول در راستای افزایش ضریب نفوذ وتشویق مشترکان فعال خود در بین استفاده کنندگان بسته های اینترنت همراه اول ماهانه به قید قرعه به 20 نفردر کشوروهریک مبلغ 500 میلیون ریال جایزه اهدانموده است . یکی از برندگان این دوره  سرکار خانم مریم میر قلی برنده خوش شانس جایزه 50 میلیون تومانی همراه اول در استان البرز است. خانم میر قلی با حضور دردفترمدیر کل  ارتباطات سیار استان البرزوشهرستان های غرب استان تهران جایزه ولوح خود را ازمدیر کل دریافت نمود. خانم میر قلی می گوید : خیلی خوشحالم وحس خوبی دارم از این که برنده این جایزه شدم. در ابتدا باور نمی کردم وهنوز هم در شوک هستم وبرای من مثل یک رویاست . 
خانم میر قلی ادامه می دهد: من با توجه به نوع شغلم که طراحی سایت است  نیاز به استفاده از بسته های اینترنتی همراه اول دارم ومدام هم در منزل وکارم از بسته های اینترنتی همراه اول استفاده می کنم . برنده خوش شانس همراه اول، پشتیبانی آنتن دهی اپراتور همراه اول را بسیار عالی می داند ومی گوید: همراه اول جزو اپراتورهای خوب کشور است که در بخش پشتیبانی امکانات خوبی در اختیار مشترکین خود قرار می دهد ومن رضایت زیادی از این سرویس دهی دارم . 
خانم میر قلی در پایان گفت : از مدیریت همراه اول استان البرز جناب اقای اسداللهی تشکر ویژه دارم وهم چنین همراه اول که این جشنواره ها را برای مشترکان برگزار می کند.  


 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.