اخبار

 آخرین اخبار 

بی‌عدالتی پرداخت مالیات لغو شد

بازگشت درآمد مالیاتی واحدهای تولیدی و خدماتی به البرز 

 بازگشت درآمد مالیاتی واحدهای تولیدی و خدماتی به البرز 
1399/12/13

 

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی و خدماتی به استان البرز بازمی‌گردد.

جام جم البرز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم کرج ، فردیس واشتهارد، مهدی عسگری  با اشاره به تاثیر این مصوبه بر افزایش درآمدهای استانی و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان البرز گفت: طبق مصوبه روز گذشته مجلس مالیات بر ارزش افزوده باید در استان محل استقرار واحدهای تولیدی و خدماتی پرداخت شود.

وی پرداخت مالیات در استان‌های مجاور البرز را نوعی بی‌عدالتی خواند و اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌های انجام شده و طبق مصوبه مجلس مالیات بر ارزش افزوده باید در استان محل استقرار واحدهای تولیدی پرداخت شود.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد خاطر نشان کرد: با توجه به استقرار دفتر برخی از واحدهای بزرگ در تهران علی رغم اینکه فعالیت تولیدی آنها در سایر استان ها از جمله استان البرز انجام می‌شود، مالیات شان در پایتخت پرداخت می‌شد، این بی‌عدالتی لغو شد.

مهدی عسگری  با اشاره به اینکه البرز دارای سه هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی متوسط و کوچک است تصریح کرد: با تصویب این مصوبه مجلس شورای اسلامی مبالغ زیادی به درآمد مالیاتی البرز اضافه می‌شود و گامی اثرگذار در جهت رفع بی عدالتی مالیاتی و برقراری توازن در رفع نیازهای مالی البرز است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.