اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس

 وضعیت اقتصادی مردم بعد از توافقات گذشته تغییری نکرد

  وضعیت اقتصادی مردم بعد از توافقات گذشته تغییری نکرد
1399/12/16

 

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "آنهایی که زمانی دنبال گفت‌وگوی تمدن‌ها بودند امروز حرف از ارتباط با دنیا می‌زنند" گفت: وضعیت اقتصادی مردم بعد از توافقات گذشته تغییری نکرد.
به گزارش جام جم البرز، علی حدادی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه "همه ما مدیون خون شهدا هستیم" اظهارداشت: شهدا با شجاعت، صداقت و ایثار به پای اسلام، قران و گفتمان انقلاب اسلامی ایستادند.
وی با بیان اینکه "در این مقطع از زمان انقلاب اسلامی شناخت حق از باطل روشن است" افزود: اگر شعار انقلابی‌گری می‌دهیم باید مراقبت کنیم که انقلابی بمانیم.
نماینده مردم ساوجبلاغ نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "گام دوم انقلاب بسیار مهم است" بیان کرد: در ابعاد مختلف فرهنگی اقتصادی و همچنین تحقق حکومت نوین اسلامی در این گام برنامه‌ریزی شده است.
حدادی با اشاره به اینکه "در سال 1400 گام بلندی در راستای تحقق دولت انقلابی و اسلامی برداشته می‌شود" تصریح کرد: دولتی باید محقق شود که به جوانان افتخار و به ظرفیت‌های داخلی اعتماد کنند.
وی با عنوان اینکه "گاهی چهره‌هایی در بدنه نظام نفوذ می‌کنند که باید در این بخش محافظت شود" خاطر نشان کرد: مواظب تحریف واقعیت‌های انقلاب اسلامی باشیم.
نماینده مردم ساوجبلاغ نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه "سوم آذرماه 92 در ژنو برنامه مذاکراتی انجام شد و برخی امتیازات داده شد" گفت: ارتباط مستقیم بهبود وضعیت اقتصاد مردم با این توافقات اعلام می‌کردند اما امروز پس از انجام توافقات حال اقتصادی مردم همچنان بد است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر