اخبار

 آخرین اخبار 

توزیع رایگان بیش از سه هزار اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در شهرجدید هشتگرد

توزیع رایگان بیش از سه هزار اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در شهرجدید هشتگرد
1399/12/16


همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی آیین نمادین کاشت نهال مثمر و غیرمثمر با حضور امام جمعه، مدیرعامل و مسئولین شهری در سایت جنگلکاری ۹۶ هکتاری شهرجدید هشتگرد برگزار شد.

به گزارش  جام جم البرز؛ مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد در حاشیه برگزاری این آیین گفت: همزمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی بیش از ۳ هزار اصله نهال رایگان به همت شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد توزیع و کاشته شد.

مسعود حق لطفی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته جهت افزایش سرانه فضای سبز در شهر جدیدهشتگرد، ادامه داد: 
از ابتدای سال بیش از ۲۰ هزار اصله انواع نهال در سطح جنگل حاشیه اتوبان کاشته شده است.

وی با بیان اینکه توزیع رایگان نهال جهت ترویج و حمایت از فرهنگ درختکاری اجرا می شود، افزود: علاقه مندان با مراجعه به واحد فضای سبز شرکت عمران شهرجدید هشتگرد می توانند نهال رایگان دریافت کنند.

امام جمعه شهرجدید هشتگرد نیز با گرامیداشت روز درختکاری گفت: امروز همزمان با روز درختکاری آغاز توزیع نهال را در بین شهروندان شهرجدید هشتگرد شاهد هستیم.
حجت الاسلام والمسلمین مجید صفدری ضمن تقدیر از شرکت عمران به دلیل احیا و گسترش فضای سبز و خدمات ارزنده‌ای که در شهرانجام شده است، اظهار کرد: 
فضای سبز شهرجدید هشتگرد نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته که امیدواریم همین روند در توسعه فضای سبز و کاشت درختان در پیش گرفته شود.
وی گفت: صیانت از منابع و مواهب خدادادی و محیط زیست و منابع طبیعی از ضروریات زندگی است و همه موظف هستیم در حفظ آن کوشش نماییم.
امام جمعه شهرجدید هشتگرد افزود: با توجه به اینکه شهرجدید هشتگرد بعد از شهرکرج وسیعترین و گسترده ترین شهر استان البرز است، امیدواریم با اهتمامی که مسئولین در تامین خدمات رفاهی و ایجاد فضاهای سبز و تامین زیرساختها، علاوه بر تحقق اهداف مورد نظر در طرح‌های توسعه فضای سبز، میل شهروندان به زندگی در این شهر افزایش یابد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر