اخبار

 آخرین اخبار 

فرماندار و رییس حوزه انتخابیه ساوجبلاغ

آماده برگزاری یک انتخابات شفاف ، پرشور و با شکوه هستیم 

آماده برگزاری یک انتخابات شفاف ، پرشور و با شکوه هستیم 
1399/12/19

 

فرماندار ساوجبلاغ صبح امروز از ستاد بر گزاری انتخابات بازدید کرد واز آمادگی لازم برای بر گزاری یک انتخابات با شکوه و پرشور خبر داد 
به گزارش جام جم البرز - مهدی مهرور گفت : حوزه انتخابیه ساوجبلاغ با استفاده از کارکنان مجرب و قانونمند و فراهم نمودن امکانات وتجهیزات و ساز و کار مناسب  آمادگی بر گزاری دو انتخابات مهم شورای های اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری را درسال ۱۴۰۰ دارد .
رییس حوزه انتخابیه ساوجبلاغ افزود : ثبت نام جهت نامزدی  در شورا‌های اسلامی شهر‌ها از ساعت ۸صبح روز چهارشنبه تاریخ ۲۰ اسفند آغاز و تا ساعت ۱۸روز سه شنبه تاریخ ۲۶ اسفند (جمعاً به مدت ۷روز) ادامه می‌یابد.
مهرور  افزود: ثبت نام داوطلبان ثبت نام عضویت در شورا‌های اسلامی روستا‌ها  از ساعت ۸صبح روز دوشنبه تاریخ ۱۶فروردین۱۴۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۸روز یکشنبه تاریخ ۲۲فروردین۱۴۰۰ (جمعاً به مدت ۷روز) ادامه می‌یابد.
به گفته وی همچنین ثبت نام نامزد‌های ریاست جمهوری نیز از اردیبهشت سال آینده انجام خواهد شد.
وی گفت: تمام مسئولان و دست اندرکاران امر انتخابات بر اساس زمان بندی اعلام شده از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور آموزش های لازم را فرا خواهند گرفت ، رعایت مر قانون وظیفه این افراد است .
وی همچنین سلامت، امنیت، رقابت سالم و مشارکت را از مهم‌ترین اهداف برگزاری انتخابات دانست و گفت: یکی از وظایف نخبگان ورود به انتخابات است و مشارکت آنان می‌تواند موثر و کارساز باشد.
وی تأکید کرد: همه باید در این راه تلاش کنند همانطور که در ۴۲سال گذشته تاکنون بیش از ۳۷ انتخابات مهم و سرنوشت ساز را پشت سر گذاشتیم و این دوره هم بتوانیم در این امر سرنوشت ساز و خطیر شرکت فعال داشته باشیم. 
فرماندار ساوجبلاغ انتخابات را یک حماسه بزرگ سیاسی دانست و ابراز امیدواری کرد: با مشارکت جدی در یک فضای سیاسی و با نشاط را ایجاد کنیم.
 
سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای  28خرداد1400 برگزار خواهد شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر