اخبار

 آخرین اخبار 

ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مرکز البرز

ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیمای مرکز البرز
1399/12/23

 

نوروز البرز، ویژه برنامه ای است که سیمای البرز به مدت 240 دقیقه برای آغاز سال نو تهیه و تدارک دیده است.
به گزارش جام جم البرز، ضبط این برنامه در محل کاخ سلیمانیه و از ساعت 10:30 الی 14 به طور زنده و مستقیم با مخاطبان البرزی همراه خواهد بود.
استند آپ کمدی ، اجرای موسیقی ، گفتگو با هنرمندان استان ، نمایش خیمه شب بازی ، حافظ خوانی  و گزارش های مردمی از جمله بخش های نوروز البرز است . تهیه کنندگی این برنامه را حامد توکل به عهده دارد...

از دیگر برنامه های سیمای البرز ، مسابقه ستاره چین است که به صورت تلفنی و مستقیم به روی آنتن می رود. معرفی جاذبه های گردشگری و مفاخر استانی از جمله اهداف این مسابقه است .

کودکان و نوجوانان البرزی نیز با ویژه برنامه ی بومرنگ هر روز ساعت 18 به مدت 50 دقیقه می توانند بیننده ی برنامه خود باشند. بخش های نمایشی و آموزشی ، استان شناسی ، معرفی کتاب های کاربردی و آموزنده به همراه حضور کودکان در برنامه از قسمت های بومرنگ در ایام نوروز 1400 می باشد. مسعود مهدی تهیه کننده و بهاره سلیمانی اجرای برنامه را به عهده دارد.

همچنین طبق روال, سیمای البرز، ماه نشین را متناسب با ایام نوروز پخش خواهد کرد. ماه نشین هر شب از ساعت 21:45 الی 23 با مخاطبان خود همراه خواهد بود.
گزارش های طنز ،مستند های کوتاه از مفاخر البرز ،آشنایی با بازی های طنز بومی و محلی ، حضور چهره های استانی و پخش مستند شهدای مدافع سلامت از قسمت های ماه نشین است که در ایام نوروز تهیه و تولید می شود.
حر اصغری تهیه کنندگی و محمد نجفی اجرای برنامه را به عهده دارند.

برنامه سازان رادیویی نیز در روز 30 اسفند و هنگام تحویل سال 1400 با ویژه برنامه ی تحویل بهار از ساعت 9 الی 14 به طور زنده و مستقیم همراه شنونده های البرزی خواهند بود.

صدای پای بهار نیز دیگر برنامه رادیویی است که از 23 اسفند لغایت 28 اسفند از ساعت 9 الی ۱۱ صبح و برنامه موسم گل از ساعت 16:15 الی 19 به طور زنده و مستقیم برای شنونده های همیشه همراه رادیو البرز تهیه و پخش خواهد شد.

ساز بهار در ایام نوروز هر روز از ساعت 17 الی 19:30 با ایجاد فضایی مفرح و شاد، سرگرم  کننده و معرفی آیین و آداب نوروزی اقوام ایرانی با حضور کارشناسان در برنامه رادیویی، ویژه ی نوروز تهیه و تولید شده است.

برنامه" در کوچه باغ البرز "در ایام نوروز ، نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ به صورت زنده پخش خواهد شد.

 در شب تحویل سال نیز ویژه برنامه یک قدم تا بهار تولید شده است که به مدت 150 دقیقه از ساعت 21:30 الی 24 از رادیو البرز پخش خواهد شد.


تولید کلیپ های متنوع موسیقایی، تولید 6 مستند از هنرمندان فقید نامی کشور در البرز، انتشار 10 موشن گرافیک سفرنامه در استان البرز، تقطیع و انتشار 7 آیتم از هفت سین سفره نوروزی، کلیپ نوروز با شهدای گمنام همچنین تقطیع مستند سمنو در البرز، مستند نوروز در زور خانه و نوروز خوانی از جمله برنامه هایی است که فضای مجازی صدا و سیمای البرز برای نوروز 1400 تهیه و تدارک دیده است .
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.