اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت 

 برگزاری آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت 
1399/12/24

 

آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت با حضورمسئولان شهری شهرستان فردیس برگزار شد .

به گزارش جام جم البرز، اینانلو فرماندار شهرستان فردیس در آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت ضمن آرزوی سالی توام با موفقیت وسلامتی برای همه هموطنان گفت : اجرای این پروژه از سالها قبل ومدیر عامل قبلی مرحوم فراهانی در حال پیگیری بود ودستگاههای نظارتی ومحیط زیست نیز با جدیت به دنبال ایجاد تصفیه خانه در این شهرک صنعتی بودند. 
 اینانلو افزود: خوشاختانه امروز با آغاز کلنگ زنی این طرح تلاش ها به ثمر نشست واز همکاری همه دستگاهها تشکر می کنم .
وی با ابراز امیدواری از اجرای این طرح اظهار داشت : اجرای کامل این طرح به تثبیت منابع آبی شهرستان فردیس کمک  خواهد نمود و قطعاً ادامه این تلاش ها در گسترش ورونق اقتصادی وصنعتی شهرستان فردیس تاثیرات مهم ومثبتی خواهد داشت .

 
 سمیعی مدیر عامل شهرک صنعتی سیمین دشت نیز در تشریح پروژه گفت : پروژه تصفیه خانه در میدان کارآفرین شهرک صنعتی سیمین دشت در سه فاز اجرا خواهد شد وپروژه در زیر زمین وعمق 4 متری اجرا می شود. 
سمیعی ادامه داد : این پروژه در عمق 4 متری زمین اجرا خواهد شد وبو یا پسماند ندارد ونمای بیرونی آن نیز با ایجاد فضای سبز پوشیده خواهد شد. با اجرای این طرح روزانه 600 متر مکعب آب تصفیه خواهد شدکه فاز اول آن در تابستان افتتاح خواهد شد ودر آبیاری فضای سبز شهرک صنعتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 
 مدیر عامل شهرک صنعتی سیمین دشت با اشاره به الزام قانونی در اجرای این طرح گفت : این کار یک الزام قانونی برای شهرک صنعتی بود که با همکاری ادارات مختلف پیگیر اجرای این پروژه بودیم، ما اعتباری برای اجرای این طرح نداریم وامیدواریم با کمک شرکت های مستقر در شهرک وحمایت ادارات مختلف هزینه های آن تامین شود .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر