اخبار

 آخرین اخبار 

سید رضا نوراللهی

حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو توطئه ها راخنثی خواهد نمود

 حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو توطئه ها راخنثی خواهد نمود
1400/1/19


رییس هیئت نظارت بر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در البرز، گفت : حضور پرشور مردم ایران در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان وامیدواری ملت های ستم دیده ومظلوم جهان خواهد شد.
سید رضا نوراللهی در گفتگوبا خبرنگار جام جم البرز افزود : براساس اصل 118 قانون اساسی مسئولیت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری برعهده شورای نگهبان است ودر 28 خرداد شاهد برگزاری دو انتخابات به صورت همزمان خواهیم بودکه این تجمیع در جهت استفاده بهینه از ظرفیت ها وصرفه جویی در هزینه ها صورت گرفته است.  نوراللهی با اشاره به شرایط کرونایی استان اظهار داشت: در این دوره نیز قطعاً فاصله گذاری اجتماعی واقدامات بهداشتی جهت سلامت رای دهندگان وعوامل برگزار کننده اجرا خواهد شد و برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرایط کرونایی تجربه ای بود که می توان در انتخابات پیش رو نیز از آن تجارب استفاده نمود.
رییس هیئت نظارت استان در خصوص نحوه برگزاری انتخابات بیان داشت: انتخابات ریاست جمهوری روز 28 خرداد برگزار خواهد شد وهمه مراحل به جز اخذ رای وشمارش آراء به صورت الکترونیکی می باشد.
وی با مهم خواندن شرکت در انتخابات امسال گفت:  با توجه به توطئه های مختلف استکبار جهانی در زمینه های اقتصادی ، سیاسی و... جهت دلسرد نمودن مردم از حضور پرشور در انتخابات مردم باید با هوشیاری وحضور در انتخابات این توطئه ها را خنثی نمایند.  

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر