اخبار

 آخرین اخبار 

در پارک علم و فناوری البرز صورت گرفت

طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی در ابعاد خانگی و صنعتی

 طراحی و ساخت پرینترهای سه بعدی در ابعاد خانگی و صنعتی
1400/1/18


یک شرکت فناور که در حوزه طراحی و تولید قطعات الکترونیکی فعال است موفق شد پرینترهای سه بعدی در ابعاد مختلف طراحی نموده و بسازد
.
به گزارش جام جم البرز؛ مهندس منصور رحمانیان مدیرعامل شرکت رادیس پندار پایا با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز کشور و مقابله با تحریم های ظالمانه موفق شدیم، پرینتر های سه بعدی در ابعاد خانگی، نیمه صنعتی  و صنعتی را طراحی نموده و بسازیم.

وی توضیح داد: این پرینتر در سه نوع ،خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی قابل تولید است، از ویژگیهای این دستگاه کم مصرف بودن آن و همچنین سادگی استفاده آن میتوان نام برد .

مدیرعامل شرکت رادیس پندار پایا افزود :در حال تولید انبوه هستیم و مقدمات کار فراهم شده است و در آینده بسیار نزدیک وارد بازار خواهد شد.

در حال حاضر یک تیم 12 نفره در رشته های مختلف در این شرکت مشغول هستند و می توانند فناوری روز را تولید نمایند.

وی از ثبت اختراع این محصول خبر داد و اعلام کرد: با توجه به محصولات شرکت، در صدد دانش بنیان شدن هستیم و مقدمات اولیه برای دانش بنیانی انجام و در حال تکمیل سامانه می باشیم.

رحمانیان ادامه داد: تقریبا برای تجاری سازی مشکل خاصی وجود ندارد  و خوشبختانه همه مراحل از طریق پارک علم و فناوری البرز  قابل حل می باشد و تعامل خوبی بین شرکت های پارک البرز و مجموعه ستادی وجود دارد.

وی در پایان با اشاره به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: در سال 1400 با این نامگذاری باید توجه بیشتری به شرکت های دانش بنیان و فناور صورت گیرد تا مشکلات پیش روی این شرکت ها در بخش های مختلف بویژه حوزه مالی برطرف شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.