اخبار

 آخرین اخبار 

:مهدي بلوچي مدير شعب استان البرز  

تحقق شعار سال، راهگشای مشکلات اقتصادی مردم است

تحقق شعار سال، راهگشای مشکلات اقتصادی مردم است
1400/2/4

مسئول شعب بانک مسکن استان البرز گفت: بی شک حل مشکلات اقتصادی مردم در گرو حرکت در مسیر تقویت تولید و مانع زدایی و پشتیبانی از صنایع داخلی است.
  به گزارش جام جم البرز، مهدی بلوچی، مدير شعب بانک مسکن استان البرز در دیدار با فرمانده حوزه 1190 شهید امرالله دادخواه بسیج ادارات سپاه ناحیه امام حسین (ع) کرج و مدير روابط عمومي سپاه پاسداران ناحيه امام حسين (ع)، تعامل دستگاه های دولتی با مجموعه سپاه و بسیج را سازنده و مفید دانست و گفت: همه ما سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و افتخارمان خدمت به مردم سرافراز و شریف ایران اسلامی است. در هرجایگاهی که قرار داریم، باید خدمت به مردم را به عنوان عبادت و سربازی ولایت سرلوحه امور قرار دهیم..
وی با اشاره به نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری مبنی بر «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» مطرح کرد: همه ما باید با تمام توان در راستای تحقق شعار سال و تعامل با مجموعه های ارزشی همچون بسیج و سپاه در راستای عملی شدن این شعار کلیدی و مهم اهتمام ورزیم. بی شک حل مشکلات اقتصادی مردم در گرو حرکت در مسیر تقویت تولید و مانع زدایی و پشتیبانی از صنایع داخلی است.
ايشان در ادامه اين جلسه اشاره ي به نقش و جايگاه روابط عمومي در سازمان ها پرداخت و بيان نمود كه فنون و  فعاليت هاي روابط عمومي در سازمان ها مي تواند در تحقق شعار سال با افزايش تعاملات بسيار تاثيرگذار بود. 
برادر پاسدار محسن دانش کهن، فرمانده حوزه 1190 شهید امرالله دادخواه بسیج ادارات سپاه ناحیه امام حسین (ع) نیز در این دیدار، ارتباط و تعامل دستگاه های دولتی نظیر بانک ها و فعالین اقتصادی با بدنه بسیج مردمی در قالب اقشار مختلف بسیج می تواند بخشی اعظمی از مشکلات اقتصادی جامعه را برطرف کند که به موجب این امر، رونق اقتصادی و توسعه رقم خواهد خورد.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.