اخبار

 آخرین اخبار 

:با داشتن فضای مناسب علمی و آموزشی

قابلیت پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج فراهم است 

قابلیت پذیرش دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج فراهم است 
1400/2/18

با حضور دکترعباس گنجی قائم مقام معاونت بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج، دکتر سروش رزمی مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولین دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مسائل مربوط به دانشجویان غیر ایرانی این واحد دانشگاهی مورد بررسی قرار گرفت. 
به گزارش جام جم البرز؛ دراین نشست دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج با تسلیت شهادت حضرت علی(ع) و برکت شبهای قدر بیان کرد: این واحد دانشگاهی با دارا بودن امکانات و تجهیزات آموزشی مناسب و درخور، قوی بودن در بحث دانش بنیان، اساتید مجرب برجسته و کارکنان وظیفه شناس می تواند گزینه مناسبی جهت پذیرش دانشجویان غیرایرانی از سراسر جهان باشد.
دکتر برهانی فر افزود: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج توانسته است از ملیت های افغانستان، عراق و پاکستان 340دانشجوی غیر ایرانی را پذیرش داشته باشد.
دکترعباس گنجی قائم مقام معاونت بین الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت علی(ع)بیان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی جهت پذیرش و جذب دانشجو، در حوزه علمی و بین المللی، حوزه پشتیبانی از واحد های برون مرزی و ایجاد اقلیم کردستانی و حوزه اداره کل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی که شامل پذیرش و ثبت و نام، کنسولی و فرهنگی  است اقدامات لازم را انجام داده است.
قائم مقام امور بین الملل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با توجه به قابلیت ها و ظرفیت بالای آموزشی که دارد می تواند در جذب و پذیرش دانشجویان غیر ایرانی در حوزه های مطرح شده حضور داشته باشد.
در پایان این نشست مسائل مربوط به پذیرش، ثبت نام و امور مالی دانشجویان غیر ایرانی و همچنین اسکان آنان مورد بررسی قرار گرفت و از نزدیک از محل اسکان این دانشجویان بازدید بعمل آمد.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر