اخبار

 آخرین اخبار 

راهبرد اصلی دانشگاه مشکات ولایت تجهیز دانشجو به روحیه فرهنگی و انقلابی است 

راهبرد اصلی دانشگاه مشکات ولایت تجهیز دانشجو به روحیه فرهنگی و انقلابی است 
1400/2/20

دکتر عباس محمدی ،رییس دانشگاه مشکات ولایت تقویت روحیه دینی بر گرفته از قرآن کریم و آموزه های دینی را یکی از راهبردهای مهم این دانشگاه در تحول فکری دانشجویان خاطر نشان کرد.
به گزارش جام جم البرز، وی ادامه داد:امروز دانشگاه ها به عنوان یک منبع علمی در توسعه دانش دانشجویان می تواند اقدامات اثرگذاری را در راستای تحول فرهنگی و تربیت نسل کارآمد برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایر ان ایفا کند. 
عباس محمدی، ادامه داد:دانشگاه مشکات ولایت یکی از دانشگاه های مورد اقبال دانشجویان استان البرز در رشته های تربیت مربی قرآنی ،مددکاری اجتماعی ،مدیریت فرهنگی در مقاطع کاردانی و کارشناسی با اسقبال خوب دانشجویان در استان البرز روبه رو شده است.
وی با توجه با تأکید آیت الله حسینی همدانی ،نماینده محترم ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج  هدف اصلی دانشگاه را علاوه بر ازدیاد سطح معلومات علمی دانشجویان تجهیز دانشجو به آموزه های دینی در سطح استان البرز خاطر نشان کرد.
محمدی ، عدم توجه به منویات رهبری و ارزش ها را ریشه اصلی بعضی از مشکلات اقتصادی در کشور خاطر نشان کرد و گفت:مدیر کلان و استانی و شهرستانی باید از نیروهای ارزشی و انقلابی باشد و دانشگاه ها در تربیت این نیروها قطعا نقش مهم و اثرگذاری را ایفا خواهند کرد.
وی در پایان فعالیت های قرآنی با محوریت ماه مبارک رمضان که توسط دانشگاه مشکات و سایر نهاد ها در سطح شهرستان کرج برگزار می شود را  از برنامه های مهمی برشمرد که با استقبال خوب جوانان روبه رو شده است
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر