اخبار

 آخرین اخبار 

دولت مذاکرات را به انتخابات پیش رو گره نزند

دولت مذاکرات را به انتخابات پیش رو گره نزند
1400/2/25

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: تقاضای جدی ما این است که دولت مذاکرات را به انتخابات پیش رو گره نزند.
به گزارش جام جم البرز، آیت‌الله حسینی همدانی، امام جمعه کرج در خطبه های این هفته خود گفت: در مذاکرات وین ولو آمریکا در آن حضور ندارد اما نظراتش را جهت برجام دو و سه و چهار توسط اروپایی‌ها که دشمنییشان کم تر از آمریکا نیست القاء می‌کند.
امام جمعه کرج افزود: ایران چون تعهدات خودش را انجام داده عجله‌ای ندارد، اما دستگاه دیپلماسی باید به تذکر رهبری توجه تام داشته باشد که نباید اجازه دهد مذاکرات این دوره فرسایشی شود و آن‌ها بهانه‌تراشی کنند، چون نتیجه حداقلی خواهد شد.
آیت الله حسینی همدانی گفت: تقاضای جدی ما این است که دولت مذاکرات را به انتخابات پیش رو گره نزند لذا همه باید به این موضوع توجه داشته باشند و دولت هم مواظب این مسئله باشد.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری بابیان این که در روزهای اخیر اخباری مبنی بر گفتگوهای ایران و عربستان در عراق به گوش رسید و چند روز بعد تائید شد افزود: بالاخره امروز عربستان باآن‌همه ثروت و وابستگی به قدرت‌های دیگر سیادتی برجهان عرب و قدرتی در منطقه ندارد یعنی درواقع کلاه او پشم ندارد.
آیت‌الله حسینی همدانی گفت: امروز مظلومیت یمن دامن او را گرفته و گرفتارش کرده به‌طوری‌که نجات خودش را و لو تاکتیکی در تعامل با ایران می‌بیند. 
او افزود: ایران هم به‌عنوان قدرت برتر منطقه و غرب آسیا که به‌واسطه مقاومت اسلامی و ایثار مدافعان حرم و خون پاکانی چون حاج قاسم سلیمانی عزیز به دست آورده از مذاکره استقبال می‌کند و ان‌شاءالله افرادی که به مذاکره رفتند مواظب همه جهات هستند و خواهند بود که منافع ایران از بین نرود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر