اخبار

 آخرین اخبار 

حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای کشور را بیمه خواهد کرد

حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای کشور را بیمه خواهد کرد
1400/2/25

امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های اخذ رای کشور را تقویت و بیمه خواهد کرد.
به گزارش جام جم البرز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های  عید سعید فطر شهرستان فردیس افزود: جمهوری اسلامی ایران  همیشه زمینه حضور برای مشارکت  مردم  در سرنوشت آینده کشور فراهم کرده  زیرا  این نظام الهی براساس  مردم سالاری دینی شکل گرفته است.
وی  اضافه کرد: دشمنان با فشارها و تحریم های اقتصادی می خواهند مردم را از صحنه خارج و  از انقلاب و نظام مقدس اسلامی مایوس کنند.
امام جمعه فردیس بیان داشت:  دشمن وقتی حضور مردم را پای صندوق های رای می بیند از ادامه  فشارها و تحریم ها مایوس شده ضمن آنکه حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب دلگرمی 
مسوولان و تصمیم بگیران در عرصه کلان و شوراهای اسلامی شهر و روستا می شود.
ایمانی  با اشاره به بیانات حضرت امام (ره) که حفظ جمهوری اسلامی را از اهم واجبات و از  نماز بالاتر دانست، اظهار داشت:  درخت تناور نظام مقدس جمهوری اسلامی با خون هزاران شهید
آبیاری شده  و مردم  پای این نظام  و انقلاب هزینه های فراوانی داده اند.
امام جمعه  فردیس  گفت: کسانی باید برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنند که ضمن داشتن  توانمندی بالای مدیریتی الزام عملی به ولایت فقیه و ارزش های والای دینی و اسلامی  بوده و بتوانند مشکلات کشور را برطرف کنند.
وی با بیان اینکه حضور در انتخابات یک مشورت است ، بیان داشت:  این حضور  مشورت نظام با مردم است  که چه کسی را برای مدیریت اجرایی کشور اصلاح می دانند و باید در این زمینه مردم بیشتر تحقیق کنند و شخصی مطابق با معیارهای  انقلاب  را انتخاب نمایند.
ایمانی افزود: رهبر معظم انقلاب  اسلامی همواره  مطابق با خواست و میل مردم عمل کرده و در انتخاب دولت ها به اراده مردم احترام گذاشته است.
امام جمعه شهرستان فردیس  خطاب  به مردم گفت:  امروز روز امتحان و آزمایش ما و شما است و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای نظام و جمهوری اسلامی را بیمه خواهد کرد و اگر بتوانیم اصلاح ترین  فرد که  اعتقاد به نظام و قانون اساسی را  دارد  انتخاب کنیم، مشکلات کشور بدون نگاه بیگانگان برطرف خواهد شد.
ایمانی افزود: کسی که جلوی واردات بی رویه کالا را بگیرد و چرخ کارخانه ها را به گردش در آورد و کارگر را سر کار نگه دارد؛ کسی که بتواند نشاط و شادابی را داشته باشد باید در پای صندوق های رای حضور پیدا کنیم و او را به عنوان رییس جمهوری و یا به عنوان عضو شورای شهر انتخاب نماییم.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری  که فرمودند مردم یک دولت جوان و حزب الهی روی کار بیاوردند، گفت: کابینه باید چابک  بوده و رییس جمهوری باید دارای توانایی مدیریت و  روحیه انقلابی و جهادی  داشته باشد.
امام جمعه فرذیس گفت : رییس جمهوری  مسوولیت سنگینی برعهده داشته و مدیر اجرایی کشور است ضمن آنکه با برنامه قوی وارد میدان شود، ساده زیست  و درک درستی از امنیت ملی  داشته باشد.
وی توضیح داد: شهید حاج  قاسم سلیمانی مرد  میدان بود و برای ایران در عرصه میدان پیروزی های بزرگ خلق کرد و  برخی سران کشورهای منطقه که تا دیروز سخنان دیگری علیه ایران اسلامی به زبان می آوردند به برکت تدبیر این شهید والامقام لحن گفتار آنان تغییر کرده و از ایران به عنوان همسایه بزرگ منطقه یاد می کنند.
ایمانی گفت: امیدوارم مردم با حضور مقتدرانه درپای صندوق های رای این نظام را تقویت کنند و انقلاب را استحکام ببخشند و به اقتدار نظام و عزت ایستادگی مقاومت جبهه مقاومت بیفزایند.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.