اخبار

 آخرین اخبار 

افزایش درآمدهای البرز در سال ۹۹

افزایش درآمدهای البرز در سال ۹۹
1400/3/2

به گفته استاندار البرز درآمد های البرز در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ بیش از ۱۱۲ درصد رشد داشته و بیش از ۸۰ درصد این درآمدها در استان هزینه شده است.
به گزارش جام جم البرز، شهبازی، استاندار البرز در خصوص روند جذب و تخصیص اعتبارات سال ۹۹ بحث شد، افزود: در ۲ سال اخیر در خصوص اعتبارات هزینه ای استان رشد قابل توجهی داشتیم.
استاندار البرز افزود: در اعتبارات هزینه ای در سال ۹۹ یکی از ۳ استان اول کشور بودیم و همچنین در جذب اعتبارات عمرانی سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ رشد ۱۵ درصدی را شاهد بودیم.
شهبازی گفت: در سال ۱۴۰۰ نیز با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در اعتبارات هزینه ای و عمرانی رشد داریم که تمامی این امور نشان دهنده توجه ویژه دولت به استان البرز است.
او افزود: درآمد های البرز در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ بیش از ۱۱۲ درصد رشد داشته و بیش از ۸۰ درصد این درآمدها در استان هزینه شده است.
استاندار البرز گفت: طرح های بزرگی همچون چرمشهرآبیک که ۵۳ کیلومتر آن در حوزه البرز است، فاز ۲ آزادراه تهران شمال، راه آهن و فعالیت موسسات ملی تحقیقات کشاورزی در البرز، سهم استان را از اعتبارات ملی بیشتر می کند.
شهبازی گفت: البرز ظرفیت های فراوانی برای شکوفایی و پیشرفت دارد که ظرف چند سال اخیر در مسیر تحقق این هدف، اقدامات بزرگی شکل گرفت ولی رشد سریع مهاجرت در این استان مشکلات و موانعی را ایجاد کرده است.
او افزود: پدر این نشست به دستگاه هایی که نتوانستند اعتبارات مربوطه را جذب کنند، تذکراتی داده شد چراکه چند ماه دیگر برای جذب این اعتبارات، فرصت وجود دارد.
استاندار البرز گفت: طرح آمایش سرزمین در سازمان برنامه و بودجه کشور مصوب شد و مقرر شد که مسیری علمی و مدون برای اقدامات و برنامه‌های استان باشد.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.