اخبار

 آخرین اخبار 

حضور مردم پای صندوق‌های رأی دشمن را ناامید می‌کند

حضور مردم پای صندوق‌های رأی دشمن را ناامید می‌کند
1400/3/17

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور در انتخابات دشمن را ناامید خواهد کرد، گفت: برگزاری انتخابات باشکوه تحریم‌ها را بی اثر خواهد کرد.

به گزارش جام جم البرز به نقل از فارس، مهدی عسگری، نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی، ضمن اشاره به اهمیت انتخاب شورای شهر کارآمد توسط مردم، گفت: یک شورای قدرتمند، شورایی است که هدف اساسی آن دفاع و صیانت از حقوق مردم بوده و برای تحقق این اصل خدا را ناظر بر اَعمال خود بداند.
نماینده مردم کرج در ادامه مردم را اصلی‌تری سرمایه کشور خواند و یادآور شد: حضور مردم پای صندوق‌های رأی موجب ارتقا اعتماد، عزت و اقتدار کشور است.
عسگری یادآور شد: دولتی که با رأی حداکثری کار خود را آغاز می‌کند سرمایه بزرگیبه نام حمایت مردمی دارد از این رو با اقتدار بیشتر در راستای رفع مشکلات مردم و مطالبات آن‌ها گام برمی‌دارد.
وی در بخش دیگری ارائه خدمات به مردم را وظیفه حکومت برشمرد و ادامه داد: اگر مردم نباشند حکومت معنایی نخواهد داشت از این رو مهمترین اصل برای هر حکومت سرمایه‌های انسانی آن کشور است.
عسگری با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه ای است که شرعی و عرفی بر دوش هر یک از ما قرار گرفته، اضافه کرد: مردم با انتخابی درست که با بررسی برنامه و سوابق کاندیدا محقق می‌شود می‌توانند افراد توانمندی را روی کار بیاورند.
وی در پایان با اشاره به مشکلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی که مردم در هشت سال گذشته پشت سر گذاشته اند، اظهار کرد: دولت جدید باید هزینه‌های بسیاری برای رفع این موانع بدهد از این رو نیاز دارد با حمایت و رأی حداکثری روی کار بیاید؛ از طرفی مشارکت مردم دشمن را ناامید می‌کند و یکی از علل اصلی شکست تحریم‌ها خواهد بود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.