اخبار

 آخرین اخبار 

:شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان البرز

دشمنان به دنبال تحریف خط فکری امام راحل هستند

دشمنان به دنبال تحریف خط فکری امام راحل هستند
1400/3/17

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان البرز به مناسبت سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بیانیه صادر کرد.
به گزارش جام جم البرز، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان البرز به مناسبت سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بیانیه صادر کرد.
متن این بیانیه به این شرح است:
اولین سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در قرن جدید را در شرایطی سپری می‌کنیم که وعده صادق آن حضرت، در فتح سنگرهای کلیدی جهان به خصوص جذب قلوب بشریت در اقصی نقاط دنیا تدریجاً محقق و هم‌اکنون نام ایران و انقلاب اسلامی آن بر بلندی سپهر جهانی در عرصه‌های مختلف می‌درخشد.
اصول کلی مکتب و خط امام (قدس الله نفس الزکیه) در ابعاد و حوزه‌های مختلف برای پاسخ به نیازهای کشور و حتی جامعه بشری و تجلی آن در مواضع و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) هم‌اینک در دسترس رهروان خمینی کبیر (ره) بوده و مصاف عالمانه با خطر تحریف و وارونه جلوه دادن شخصیت و تفکر آن رهبر الهی که از سوی برخی جریان‌های پلید داخلی و بیگانگان دنبال می‌شود، همچنان نیازمند عدم غفلت و کوتاهی است؛ کما اینکه وحدت و بصیرت در قبال تلاش دشمنان در ایجاد اختلاف بین آحاد ملت که از توصیه‌های راهبردی امامین انقلاب بوده و هست، متضمن امنیت پایدار ملی و آرامش ملت و کشور است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.