اخبار

 آخرین اخبار 

هر چه سریع تر مدارک خود را آماده کنید

هر چه سریع تر مدارک خود را آماده کنید
1400/3/17

 مدیرهماهنگی واحدهای مسکن مهر شهرجدید هشتگرد از متقاضیان مسکن مهر این شهر که واحدهای آنها بالای ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی است، خواست تا هرچه سریع تر برای تکمیل پرونده خود اقدام کنند.
به گزارش جام جم البرز، مدیر هماهنگی واحد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد با تشریح مشکلات عدم اقدام برخی متقاضیان برای فروش اقساطی(دریافت دفترچه اقساط) واحدهای مسکن مهر شهر جدید هشتگرد پرداخت و افزود: در صورت عدم اقدام متقاضیان، مشمول جرایم خاصی همچون سود دوران مشارکت، افزایش کارمزد بانک از چهار درصد به ۱۸ درصد، کوتاه شدن طول دوران اقساط و به تبع آن افزایش قسط، خواهند شد.
مزینانی گفت: عده‌ای از متقاضیانی که فروش اقساطی انجام و کارت قسط دریافت کرده‌اند اما از تحویل واحد خود سرباز می زنند نیز در صورت عدم تحویل واحد طبق مصوبه شورای مسکن هزینه نگهداری به آنها تعلق خواهد گرفت و مشمول اخذ مالیات از خانه‌های خالی خواهند شد.
 وی افزود: با توجه به اینکه پیمانکار پروژه ها را تکمیل و تحویل داده، درصورت بروز هرگونه مشکل در ساختمان، مسوولیت آن به عهده متقاضی خواهد بود.
وی گفت: یکی از امتیازات دریافت کارت قسط، در حال حاضر  باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با بانک مسکن، ارائه سفته با ظهرنویسی یکی از اقوام درجه یک بوده و نیاز به معرفی ضامن کارمند با نامه کسر از حقوق نیست.
مدیر هماهنگی واحد مسکن مهر شهرجدید هشتگرد خطاب به خریداران مسکن مهر که کارت قسط تسهیلات دریافت کرده‌اند گفت: لازم است این گروه از تسهیلات‌گیرندگان از بانک مسکن، نسبت به بازپرداخت به موقع تسهیلات دریافت شده و واریز به موقع اقساط خود اقدام کنند تا بانک مسکن بتواند از محل بازگشت منابع تسهیلاتی مسکن مهر به خانه‌دار شدن سایر متقاضیان تسهیلات مسکن کمک کنند.
وی در پایان از همکاری برخی خریداران مسکن مهر در بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافت شده برای واحدهایی که فروش اقساطی شده‌اند تقدیر کرد و گفت : اگر چه در حوزه تسهیلات مسکن مهر نیز بانک مسکن با موضوع مطالبات معوق مواجه است اما بخش قابل توجهی از خریداران مسکن مهر اقساط خود را به موقع پرداخت می‌کنند که قابل تقدیر است.
عملیات ساخت حدود ۵۰ هزار واحد مسکونی مهر از سال ۸۷ در شهرجدید هشتگرد آغاز شده که بیش از ۹۰ درصد آنها تکمیل و واگذار شده است.


 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.