اخبار

 آخرین اخبار 

:علی ارجمند رئیس ستاد سحر استان البرزدر نشست خبری این ستاد اعلام کرد

مخالفان و دشمنان انقلاب اسلامی در تدارک تهیه یکصد کلیپ تخریبی علیه حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی هستند

مخالفان و دشمنان انقلاب اسلامی در تدارک تهیه یکصد کلیپ تخریبی علیه حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی هستند
1400/3/17

به گزارش جام جم البرزعلی ارجمند رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی در استان البرزبا بیان اینکه یکی از سیاستهای آقای رئیسی دردولت مردمی و ایران قوی مبارزه با فقر و فسادوتبعیض است تصریح کرد:یکی از اولین اقدامات اقای رئیسی در دولت آینده ایشان فقرزدایی و برطرف کردن  مشکلات اقتصادی کشور است که تمام مسائل سیاسی و اجتماعی و فرهنگی مردم را تحت تاثیر خود قرارداده است.
رئیس ستاد سحر استان البرزبا اشاره به اینکه کسی می تواند با فساد مقابله کند که خود فاسد نباشد افزود:هنر اقای رئیسی اینست که به هیچ فسادی آلوده نیست.
ارجمند با اشاره به شعار تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی با مضمون دولت مردمی و ایران قوی گفت:ایشان معتقدند هرخانه می تواند یک ستاد انتخاباتی برای دولت مردمی وی باشد.
رئیس ستاد سحر با بیان اینکه سیاست اقای رئیسی عدم دریافت هیچ وجهی از اشخاص و گروهها برای تبلیغات انتخاباتی است تصریح کرد:کمک به ستاد سحر بصورت خودجوش و از طرف خود مردم و با هزینه کرد خودشان در قالب فعالیتهای تبلیغی است.
ارجمند افزود:در دولت اقای رئیسی توجه به ورزش،جوانان،فقرزدایی،شکوفایی اقتصادی،و بهبود معیشت مردم و مسکن در اولویت است.
رئیس ستاد سحر به اشراف کامل حجت الاسلام رئیسی به مسائل ومشکلات و توانمندیهای مادی و انسانی استان البرز اشاره  کردو خاطرنشان کرد:مسلما ایران کوچک در سیاستهای دولت آقای رئیسی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
ارجمند به هجمه های ناجوانمردانه به شخصیت حجت الاسلام رئیسی از سوی برخی افراد مغرض و ضد انقلاب در قالب پخش کلیپهای خلاف واقع و تخریبی در فضای مجازی اشاره کرد و گفت:خوشبختانه با برگزاری و شروع فعالیتهای کمیته تحلیل محتوا در ستاد سحر بزودی بصورت موثق و متقن جوابیه های لازم برای تنویر افکار عمومی منتشر خواهد شد.ارجمند در پایان انتخابات را در ایران مظهر مردمسالاری عنوان و از مردم ایران خواست با مشارکت حد اکثری همانند گذشته به شکوفایی و استحکام کشور کمک کنند.
در این نشست همچنین محمد صفری ریاست ستاد شهرستانی آقای رئیسی در استان البرز گفت:سه ستاد بزرگ در شهرستانهای استان البرز تشکیل و عملیاتی شده است.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.