اخبار

 آخرین اخبار 

:استاندار البرز

 باید از حواشی مخرب و اقدامات جزیره ای پرهیز کرد

 باید از حواشی مخرب و اقدامات جزیره ای پرهیز کرد
1400/3/18


استاندار البرز گفت:باید به جد از حواشی مخرب و اقدامات جزیره ای پرهیز کرد و ضرورت دارد که با هم پوشانی و هم افزایی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان در جوانب مختلف یک صدا و متحد شویم.
به گزارش جام جم البرز  ،عزیزاله شهبازی در جلسه آموزشی کارکنان حراست استانداری، فرمانداری‌ها و شهرداری‌های استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: آرامشی که اکنون از سوی حراست‌های دستگاه‌های استان ایجاد شده، تعامل بسیار خوبی در جهت پیشگیری از تخلفات فراهم کرده است و شاهد نتایج مثبت این همراهی‌ها هستیم.
وی با اشاره به تداعی خاطرات تلخ و شیرین خرداد ماه در طول انقلاب اسلامی، ادامه داد: امسال نیز در 28 خردادماه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش خواهیم داشت و امید است که حضور پرشور و گسترده مردم این روز بزرگ را نیز بسیار شکوهمند و مقتدرانه در دفتر خاطرات انقلاب ثبت کند.
شهبازی گفت: رئیس جمهور منتخب، نماینده تمامی مردم ایران است و به طور قطع با قدرت در جهت احقاق حقوق کشور در مجامع بین المللی حضور خواهد یافت و در این راستا هر رای مردم پشتوانه ای مستحکم برای تحقق این امر مهم محسوب می‌شود.
وی افزود: البرز شرایط ویژه ای دارد که حاشیه نشینی و رشد روز افزون مهاجران متقاضی اشتغال بر این حساسیت می افزاید از طرفی نیز البرز معبر 14 استان کشور محسوب می‌شود و این شاهراه بزرگ فرصت‌ها و تهدیدهای مختص خود را دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: از ابتدای مسئولیت خود در البرز، فرصت‌ها و تهدیدها را به صورت دقیق رصد کردم و بر این باور هستم که باید به جد از حواشی مخرب و اقدامات جزیره ای پرهیز کرد و ضرورت دارد که با هم پوشانی و هم افزایی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان در جوانب مختلف یک صدا و متحد شویم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.