اخبار

 آخرین اخبار 

گل ریحان البرز به مصاف قشقایی می‌رود

گل ریحان البرز به مصاف قشقایی می‌رود
1400/3/18

گل ریحان عصر امروز در حالی به مصاف تیم قشقایی می‌رود که در قعر جدول پژمرده شده و بازیکنان آن به تبانی متهم هستند.

به گزارش جام جم البرز، تیم‌های قشقایی و گل ریحان البرز امروز در دیدار هفته بیست و هشتم لیگ یک، به مصاف یکدیگر می‌روند، قشقایی با ۳۰ امتیاز در جایگاه پانزدهم است و گل ریحان نیز با ۱۸ امتیاز قعرنشین لیگ دسته اول کشور است.
بازیکنان گل ریحان در این رقابت به دنبال کسب امتیاز و جبران اشتباهات هفته گذشته مقابل رایکا بابل هستند تا انگشت اتهامات و تبانی از خود دور کنند.
از سوی دیگر، با پاره شدن نوار پیروزی زردپوشان قشقایی در هفته گذشته مقابل دیگر تیم پایین جدول نود ارومیه این فرصت برای شاگردان شافعی وجود دارد که با کسب امتیاز در ۴ هفته پایانی به ماندن در لیگ امیدوار باشند.
محمود شافعی، سرمربی تیم گل ریحان، در رابطه با تعداد نفرات حاضر در تیم، اظهار کرد: به علت کمبود بازیکن مجبوریم که تا پایان فصل با همین تعداد نفرات در مسابقات حاضر شویم و لیگ به پایان برسانیم، متاسفانه در بازی امروز سه بازیکن محروم و یک بازیکن به دلیل آسیب‌دیدگی و مصدومیت همراه تیم نخواهند بود.
سرمربی تیم گل ریحان، با اشاره به تلاش و غیرت بازیکنان البرزی، افزود: زحمات بازیکنان گل ریحان برای همگان مشخص است و لیاقت آن‌ها جایگاه بهتر در جدول لیگ است. این بازیکنان با وجدان تا آخر پای تیم و شهر خود ایستاده‌اند.
وی در پایان تصریح کرد: از آقایان محترم خواهش می‌کنم دست از شیطنت و تماس‌ بردارند و تلاش برای خارج کردن این بازیکنان از مسیر سلامت ورزش و فوتبال درست نیست هدف این بازیکنان دفاع از نام و حیثیت باشگاه گل ریحان البرز است.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.