اخبار

 آخرین اخبار 

ارزیابی دقیق و منصفانه، رمز موفقیت کار سیستمی

ارزیابی دقیق و منصفانه، رمز موفقیت کار سیستمی
1400/3/20

قاسم سلیمانی، مدیر کل کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز بر لزوم ارزیابی دقیق و منصفانه از فعالیت‌ها  تاکید کرد.
به گزارش جام جم البرز، این مقام مسوول در جلسه ویژه  ارزیابی عملکرد یک ساله‌ی مربیان فرهنگی مراکز کانون استان، با اشاره به اهمیت کار سیستمی، ارزیابی دقیق و منصفانه را رمز موفقیت فعالیت گروهی و کار سیستمی دانست و افزود این مهم به ویژه در شرایط یک سال و نیم اخیر و شیوع بیماری کرونا و دورکاری همکاران بیشتر مورد تاکید و  توجه قرار گرفته است.
سلیمانی افزود این ارزیابی محدود به شخص و گروه خاص نشده و سعی ما بر این بوده تا در تمام سطوح فعالیت کانون استان البرز را مورد ارزیابی و نقد منصفانه قرار دهیم تا بتوانیم به پیشرفت بهتری در فعالیت‌های مختلف برسیم.
مدیر کل کانون البرز با بیان این نکته که رویکرد و محور توجه  دکتر علی اکبر زاده، مدیر عامل محترم کانون نیز توجه به مراکز و مربیان است، افزود توقع داریم همکاران‌مان با نشاط و انگیزه لازم، به بهبود فعالیت‌ها و ایجاد و پایدارسازی ارتباط با مخاطبان کمک کنند و همواره بدانند تعامل خوب در یک مجموعه فرهنگی بسیار مهم و مورد تاکید است .
توجه به فعالیت ویژه برای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی و لزوم مشارکت حداکثری مربیان، توجه به افزایش سطح کمی و کیفی کارگاه‌های مجازی در ترم تابستان با توجه به این که همیشه این فصل برای کانون دوران طلایی فعالیت اوقات فراغتی بوده است، لزوم توجه به مکاتبات، همدلی با مسوول مرکز و سایر همکاران و بیان انتطارات کانون استان از همکاران فرهنگی و تشویق این عزیزان به بیان گره‌ها و مشکلات موجود از دیگر مواردی بود که مدیر کل کانون استان به آن‌ها اشاره کرد.

مهری فلاح، معاون فرهنگی، اجرایی کانون استان البرز نیز در سخنانی با اشاره به چالش کرونا و مشکلاتی که کل کشور با آن مواجه است از مربیان فرهنگی خواست با ایجاد انگیزه در خود و دیگر همکاران به زنجیره‌ی انتقال حال خوب به مخاطبان کمک کنند و فارغ از تمام مشکلات و مسائل موجود، از توانمندی‌های خود بهره برده وبا همدلی و خلاقیت فعالیت‌های متنوع و جذابی را برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده و اجرا کنند.
نرمین کریمی، کارشناس فرهنگی کانون البرز نیز در سخنانی به لزوم برنامه‌ریزی مناسب مراکز  فرهنگی، هنری کانون  استان البرز برای حضور با انگیزه در تمام فعالیت‌ها و تدارک تقویم اجرایی مناسبتی برای منسجم شدن روند تولید محتوای کیفی در مراکز اشاره کرده و از همکاران خواست تا در تمام فعالیت‌ها حضور موثر داشته باشند.
 در ادامه این نشست مربیان فرهنگی مراکز مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح کردند.
لزوم تعامل بیشتر با ادارات استان در قالب تفاهم‌ نامه به منظور جذب عضو، منسجم شدن فعالیت در شبکه‌های مجازی، توجه به تولید محتوا و چگونگی سنجش و ارزیابی مربیان فرهنگی از مسائلی بود که در این نشست به آن پرداخته شد .
گفتنی است این جلسه به ریاست مدیر کل کانون استان و با حضور معاون، کارشناسان و مربیان فرهنگی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز،   صبح روز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در  کتابخانه مرکز فرهنگی، هنری شماره ۳ کانون کرج برگزار شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.