اخبار

 آخرین اخبار 

اعلام نتایج انتخابات شوراها در کرج و برخی شهرهای البرز

اعلام نتایج انتخابات شوراها در کرج و برخی شهرهای البرز
1400/3/30

به گزارش جام جم البرز، لیست نهایی شورای شهرستان های استان البرز در انتخابات ششمین دوره شورای شهر اعلام شد.

اسامی اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها، یک به یک درحال به روزرسانی است و پس از اعلام از سوی فرمانداری ها درج خواهد شد.

نتایج انتخابات شورای شهر فردیس

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

ملیحه اکبری

فردیس

۷۳۱۰

2

سيدمعظم معصوم زاده

فردیس

۶۱۰۵

3

هادی روستایی

فردیس

۴۶۸۳

4

محسن امانی

فردیس

۳۹۱۲

5

مصطفی رشيدی

فردیس

۳۹۰۹

6

ناصر نورپور

فردیس

۳۶۳۱

7

ابراهيم رنجبر

فردیس

۳۳۲۴

8

سيدحميد يعقوبی

فردیس

۳۱۱۵

9

صابر نالان قره بلاغ

فردیس

۳۰۵۲

نتایج انتخابات شورای شهر کرج

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

عمار ایزدیار

 

 

2

سید مرتضی اعتصامی

 

 

3

حسین سعیدی سیرایی

 

 

4

مجتبی حاجی قاسمی

 

 

5

علیرضا سعیدی

 

 

6

مسعود محمدی

 

 

7

علیرضا رحیمی

 

 

8

جواد چپردار

 

 

9

حسین مهاجری

 

 

10

محمد اسدیان

 

 

11

علی قاسم پور

 

 

12

مریم قهرمانی صارم

 

 

13

فاطمه منعمی

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر کمال شهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

محسن افشار

 

 

2

سعید بهرامی

 

 

3

مجید دامنجانی

 

 

4

یوسف اسکندری

 

 

5

مسعود جعفری

 

 

6

مجید افشار

 

 

7

سیف الله میرزاپور

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر تنکمان

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

امير اخلاقی

نظرآباد

۶۸۴

2

فهيمه نوفلاح

نظرآباد

۵۷۹

3

عبدالرضا اصل روستا

نظرآباد

۵۰۵

4

حميد توده روستا

نظرآباد

۴۱۵

5

مهدی نوزعيم

نظرآباد

۴۱۰

نتایج انتخابات شورای شهر نظرآباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

اسماعيل نباتی

نظرآباد

۵۲۶۳

2

ناصر اکبرزاد

نظرآباد

۴۲۵۹

3

حسين آزادفلاح

نظرآباد

۴۱۳۹

4

علی گوزلی

نظرآباد

۳۹۴۰

5

پرويز شمسی

نظرآباد

۳۷۹۴

6

علی اكبر حسينی

نظرآباد

۳۵۹۵

7

عبدالله صمدی يمقانی

نظرآباد

۳۳۰۵

نتایج انتخابات شورای شهر آسارا

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

حسین محمدی سیرایی

 

 

2

محمد آسارایی

 

 

3

عباسعلی آسارایی

 

 

4

سیدحسین موسوی

 

 

5

علی کریمی رزکانی

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر گرمدره

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سیاوش غلامی

 

 

2

امیر محسنی

 

 

3

مصطفی تیموری

 

 

4

خسرو میرالی

 

 

5

رحیم ربانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر محمدشهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر ماهدشت

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر مشکین دشت

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر هشتگرد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

نرگس صالحی

ساوجبلاغ

 

2

محمدرضا کاشف

ساوجبلاغ

 

3

محسن فیروز زارع

ساوجبلاغ

 

4

رضا واحدی

ساوجبلاغ

 

5

علیرضا مویدی

ساوجبلاغ

 

6

جواد فلاحتکار

ساوجبلاغ

 

7

بهروز افشار

ساوجبلاغ

 

نتایج انتخابات شورای شهر شهرجدید هشتگرد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

علی گلرخی

ساوجبلاغ

 

2

میلاد ارمندپور

ساوجبلاغ

 

3

مرتضی کیهانی راد

ساوجبلاغ

 

4

دکتر آسوبار

ساوجبلاغ

 

5

آقای صادقی

ساوجبلاغ

 

نتایج انتخابات شورای شهر گلسار

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر کوهسار

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر چهارباغ

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر اشتهارد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

عبدالله هادی

اشتهارد

 

2

محسن شاهبختی

اشتهارد

 

3

حمید محمودی

اشتهارد

 

4

محمد فعله گری

اشتهارد

 

5

مصطفی شاهبیگ

اشتهارد

 

نتایج انتخابات شورای شهر پلنگ آباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سید رحیم عرب

 

 

2

سید مهدی عرب

 

 

3

جواد فیروزبخت

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر طالقان

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سید ابوالفضل قاضی میرسعید

طالقان

۱۰۰۳

2

شعب الله فرامرزی

طالقان

۷۴۰

3

حامد صادقیان

طالقان

۶۵۵

4

بهروز رجبی

طالقان

۶۲۵

5

حمیرا مقیمی

طالقان

۵۹۲

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.