اخبار

 آخرین اخبار 

اعلام نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر البرز

اعلام نتایج قطعی انتخابات شوراهای شهر البرز
1400/3/30

به گزارش جام جم البرز، لیست نهایی شورای شهرستان های استان در انتخابات ششمین دوره شورای شهر اعلام شد.

اسامی اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهرها، یک به یک درحال به روزرسانی است و پس از اعلام از سوی فرمانداری ها درج خواهد شد.

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر فردیس

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

ملیحه اکبری

فردیس

۷۳۱۰

2

سيدمعظم معصوم زاده

فردیس

۶۱۰۵

3

هادی روستایی

فردیس

۴۶۸۳

4

محسن امانی

فردیس

۳۹۱۲

5

مصطفی رشيدی

فردیس

۳۹۰۹

6

ناصر نورپور

فردیس

۳۶۳۱

7

ابراهيم رنجبر

فردیس

۳۳۲۴

8

سيدحميد يعقوبی

فردیس

۳۱۱۵

9

صابر نالان قره بلاغ

فردیس

۳۰۵۲

نتایج انتخابات شورای شهر کرج

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

عمار ایزدیار

کرج

۲۲۹۰۶

2

سید مرتضی اعتصامی

کرج

۱۸۳۹۲

3

حسین سعیدی سیرایی

کرج

۱۷۶۲۴

4

مجتبی حاجی قاسمی

کرج

۱۷۵۱۰

5

علیرضا سعیدی

کرج

۱۴۵۱۶

6

مسعود محمدی

کرج

۱۴۲۴۳

7

علیرضا رحیمی

کرج

۱۴۰۶۹

8

جواد چپردار

کرج

۱۰۸۹۳

9

حسین مهاجری

کرج

۱۰۶۳۹

10

محمد اسدیان

کرج

۱۰۱۸۶

11

علی قاسم پور

کرج

۹۹۹۱

12

مریم قهرمانی صارم

کرج

۹۸۳۰

13

فاطمه منعمی

کرج

۹۸۰۷

نتایج انتخابات شورای شهر کمال شهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

محسن افشار

کمال شهر

چهار هزار و ۲۰۷ رای

2

سعید بهرامی

کمال شهر

سه هزار و ۷۲۰ رای

3

مجید دامنجانی

کمال شهر

سه هزار و ۴۲۸ رای

4

یوسف اسکندری

کمال شهر

سه هزار و ۱۶۳ رای

5

مسعود جعفری

کمال شهر

سه هزار و ۱۳۰ رای

6

مجید افشار

کمال شهر

سه هزار و ۱۲ رای

7

سیف الله میرزاپور

کمال شهر

۲ هزار و ۹۵۰ رای

نتایج انتخابات شورای شهر تنکمان

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

امير اخلاقی

نظرآباد

۶۸۴

2

فهيمه نوفلاح

نظرآباد

۵۷۹

3

عبدالرضا اصل روستا

نظرآباد

۵۰۵

4

حميد توده روستا

نظرآباد

۴۱۵

5

مهدی نوزعيم

نظرآباد

۴۱۰

نتایج انتخابات شورای شهر نظرآباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

اسماعيل نباتی

نظرآباد

۵۲۶۳

2

ناصر اکبرزاد

نظرآباد

۴۲۵۹

3

حسين آزادفلاح

نظرآباد

۴۱۳۹

4

علی گوزلی

نظرآباد

۳۹۴۰

5

پرويز شمسی

نظرآباد

۳۷۹۴

6

علی اكبر حسينی

نظرآباد

۳۵۹۵

7

عبدالله صمدی يمقانی

نظرآباد

۳۳۰۵

نتایج انتخابات شورای شهر آسارا

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

حسین محمدی سیرایی

آسارا

۴۵۷رای

2

محمد آسارایی

آسارا

۴۴۲ رای

3

عباسعلی آسارایی

آسارا

۴۱۸ رای

4

سیدحسین موسوی

آسارا

۴۱۳ رای

5

علی کریمی رزکانی

آسارا

۳۶۳ رای

نتایج انتخابات شورای شهر گرمدره

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سیاوش غلامی

گرمدره

۲ هزار و ۳۳۱ رای

2

امیر مسلمی

گرمدره

۲ هزار و ۲۱۱ رای

3

مصطفی تیموری

گرمدره

یک هزار و ۹۷۱ رای

4

خسرو میرالی

گرمدره

یک هزار و ۷۴۹ رای

5

امیر ربانی

گرمدره

یک هزار و ۵۷۱ رای

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر محمدشهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

رضا عزیزی

محمدشهر

چهار هزار و ۱۹۹ رای

 

محمد احمدوند

محمدشهر

سه هزارو ۱۸۶ رای

 

احمد اکبری

محمدشهر

۲ هزار و ۹۴۷ رای

 

محمد اسکندری

محمدشهر

۲ هزار و ۸۹۸ رای

 

محمد مهرزاد با

محمدشهر

۲ هزار و ۸۸۲ رای

 

محسن آجرلو

محمدشهر

۲ هزار و ۸۸۲ رای

 

کریم قدیان لو

محمدشهر

۲ هزار و ۶۰۷ رای

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر ماهدشت

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

فاطمه عسکری

ماهدشت

پنج هزار و ۲۰رای

2

معصومه تاری قلی

ماهدشت

چهار هزار و ۹۷۲ رای

3

داود حیدری

ماهدشت

چهار هزار و ۹۴۹ رای

4

وحید سعیدی

ماهدشت

چهار هزار و ۳۶۰ رای

5

نعمت امیری

ماهدشت

چهار هزار و ۲۶۲ رای

6

ابوالفضل هدایتی محبوب

ماهدشت

چهار هزار و ۶۸ رای

7

رضازرین پناه

ماهدشت

سه هزارو ۹۳۰ رای

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر مشکین دشت

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر هشتگرد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

نرگس صالحی

ساوجبلاغ

 

2

محمدرضا کاشف

ساوجبلاغ

 

3

محسن فیروز زارع

ساوجبلاغ

 

4

رضا واحدی

ساوجبلاغ

 

5

علیرضا مویدی

ساوجبلاغ

 

6

جواد فلاحتکار

ساوجبلاغ

 

7

بهروز افشار

ساوجبلاغ

 

نتایج انتخابات شورای شهر شهرجدید هشتگرد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

علی گلرخی

ساوجبلاغ

 

2

میلاد ارمندپور

ساوجبلاغ

 

3

مرتضی کیهانی راد

ساوجبلاغ

 

4

دکتر آسوبار

ساوجبلاغ

 

5

آقای صادقی

ساوجبلاغ

 

نتایج انتخابات شورای شهر گلسار

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سید محمد افتخاری

گلسار

1778

2

محمد کمر روستا

گلسار

1723

3

رضا کیا روستا

گلسار

1612

4

احسان الله خرمجاه

گلسار

1609

5

علی مهرانی

گلسار

1540

6

صغری کیا وستا(علی البدل)

گلسار

1458

7

عبدالله حاج‌منوچهری(علی البدل)

گلسار

1326

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر چهارباغ

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سپیده کتابدار

چهارباغ

سه هزارو ۹۵۸

2

پیمان خیری

چهارباغ

سه هزارو۸۷۴

3

کلام بیات

چهارباغ

سه هزارو ۴۴۱

4

سعید افشارنیا

چهارباغ

سه هزارو۳۸۲

5

هومن فرهمند

چهارباغ

۲ هزارو ۹۴۵رای

6

فرهاد رسمی گنجینه کتاب(اعضای علی البدل)

چهارباغ

دو هزارو۸۷۱

7

اسماعیل علیخانی(علی البدل)

چهارباغ

دو هزارو ۶۹۵

8

مریم اسکندری(علی البدل)

چهارباغ

دو هزارو ۶۳۱

 

 

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر اشتهارد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

عبدالله هادی

اشتهارد

 

2

محسن شاهبختی

اشتهارد

 

3

حمید محمودی

اشتهارد

 

4

محمد فعله گری

اشتهارد

 

5

مصطفی شاهبیگ

اشتهارد

 

نتایج انتخابات شورای شهر پلنگ آباد

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سید رحیم عرب

 

 

2

سید مهدی عرب

 

 

3

جواد فیروزبخت

 

 

نتایج انتخابات شورای شهر طالقان

ردیف

نام و نام خانوادگی

حوزه

تعداد آرای شمارش شده شعب

1

سید ابوالفضل قاضی میرسعید

طالقان

۱۰۰۳

2

شعب الله فرامرزی

طالقان

۷۴۰

3

حامد صادقیان

طالقان

۶۵۵

4

بهروز رجبی

طالقان

۶۲۵

5

حمیرا مقیمی

طالقان

۵۹۲

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.