اخبار

 آخرین اخبار 

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد :

تمدید مهلت ثبت‌نام تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا تا پایان شهریورماه 1400

تمدید مهلت ثبت‌نام تسهیلات مشاغل آسیب‌دیده از کرونا تا پایان شهریورماه 1400
1400/4/6

به گزارش جام جم البرز، حسین فلاح نژاد با اعلام این خبر با تشریح شرایط ثبت نام تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا اظهار کرد : بر اساس ابلاغ قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و مصوبات هفتاد و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در 8خردادماه ۱۴۰۰ ،مهلت ثبت نام و پرداخت تسهیلات و سایر حمایت‌های بانکی بنگاه های به شدت آسیب دیده از کرونا تمدید شده است و ومتقاضیان می توانند در سامانه کارا به آدرس اینترنتی https://kara.mcls.gov.ir ثبت نام نمایند.

وی افزود :بانک ها و مؤسسات اعتباری موظف به پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید یا تسهیلات مراحل قبل تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ هستند.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز اضافه کرد : مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات مصوب ستاد ملی کرونا در بخش های گردشگری، ورزش و جوانان، فرهنگ و هنر و حمل و نقل ریلی و هوایی تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ مطابق همان دستورالعمل و شرایط ابلاغی قبلی تمدید می‌شود .

وی در خصوص بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونا بیان کرد : بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونایی اخذ شده توسط مشاغل و بنگاه های بخش های گردشگری، ورزش و جوانان و فرهنگ و هنر اعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید تا پایان شهریورماه سال جاری امهال می شود.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز حمایت های مالیاتی، بانکی، بیمه ای و سایر حمایت‌ها از جمله تمدید مهلت بازپرداخت ها را از جمله حمایت های اقتصادی در خصوص کسب و کارهای آسیب دیده دوران کرونا بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا عنوان کرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.