اخبار

 آخرین اخبار 

حمید ترکمانه در گفتگو با جام جم البرز :

مردم در املاک ابوسعید معاملات خود را با خیالی آسوده انجام می دهند

مردم در املاک ابوسعید معاملات خود را با خیالی آسوده انجام می دهند
1400/4/22

مردم در انجام معاملات ملکی باید آگاهی کافی داشته باشند چه بسیار افرادی که به دلیل عدم آگاهی کافی در این زمینه به دام می افتند و دچار مشکلات پیچیده ای می شوند که آنها را روانه دادگاه ها می کند. دفتر مشاور املاک ابوسعید نسبت به تنظیم قراردادها حساسیت و دیدگاه ویژه ای دارد. بنابراین مردم با خیالی آسوده معاملات خود را انجام می دهند. حمید ترکمانه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق است که مدیریت املاک ابوسعید را بر عهده دارد. خبرنگار جام جم البرز گفتگویی صمیمی با این مدیر متخصص انجام داده است که در ادامه می خوانید:

آموزش به کارشناسان و کارکنان گروه مشاور املاک ابوسعید چگونه انجام می شود؟

در دفتر مشاور املاک ابوسعید سه نفر مشغول به فعالیت هستند.اکثر همکاران دارای تحصیلات بالا و نیروی جوان خیلی فعال هستند.با توجه به مشکلاتی که در گذشته وجود داشته است همواره سعی کرده ایم ابتدا خودمان آموزش ببینیم و در مرحله بعد آن را به همکاران انتقال دهیم.در تنظیم قراردادها حساسیت و دیدگاه ویژه ای داریم چون در این مسیر مسائل زیادی به وجود می آید که ممکن است منجر به ضرر یکی از طرفین شود.متاسفانه بیشتر همکاران ما به علت عدم آگاهی لازم در این حوزه به دام می افتند که این موضوع هم مشتری و هم دفاتر املاک را متضرر می کند. خوشبختانه کسانی که به دفتر ما مراجعه می کنند با خیال آسوده معاملات خود را انجام می دهند.

پیشنهاد شما در خصوص رفع موانع و مشکلات بخش تولید مسکن چیست؟

با توجه به نامگذاری امسال موانع زیادی در بخش تولید وجود دارد.بخشی از اقلام تولیدی دردست دولت است و بخشی دیگرمانند سیمان ، آهن آلات و ... باید با قیمت کمتر در اختیار سازندگان قرار گیرد تا تولید بیشتری انجام شود. درخواست من این است که یک سری سازمان ها و ادارات همکاری بیشتری با تولید کننده ها داشته باشند. چرا که تولیدکننده عوارض و مالیات پرداخت می کند و به بودجه مملکت کمک می کند.نباید موانع زیادی در سر راه تولید باشد. باید از تولید کننده حمایت  شود و افزایش قیمت باعث فشار مضاعف برای مشتری نباشد.

لطفا راه های ارتباطی با املاک ابوسعید را اعلام نمایید.

آدرس: کرج- دولت آباد- روبروی خیابان ابوسعید- چهار دفتر املاک ابو سعید

شعبه دوم ما در بلوارنبوت است.

شماره های تماس:

32700165

32700211

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.