اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر املاک آرمین:

اولویت اول ما صداقت است نه صرفا پول

 اولویت اول ما صداقت است نه صرفا پول
1400/4/22

رکود در بازار مسکن باعث ایجاد مشکلات بسیاری در این حوزه شده است ولی املاک آرمین در سطح استان البرز با وجود این بی حرکتی  و ایستایی توانسته بسیار موفق عمل نماید. صداقت و اعتماد برای این مجموعه نوعی تبلیغ محسوب می شود که در روند کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آرمین اسماعیلی مدیر جوان و تحصیل کرده املاک آرمین همواره از بزرگ نمایی و اغراق در ارائه خدمات مجموعه خود جلوگیری می کند و سعی دارد ارتباطی صمیمانه و ماندگار با مشتریان خود برقرار کند. روزنامه جام جم البرز گفتگویی ویژه با این مدیر فرهیخته انجام داده است که در ادامه می خوانید:

در خصوص سوابق کاری خود و شاخصه های ویژه مجموعه موفق املاک آرمین توضیح دهید.

چهارده سال است که در حوزه مسکن مشغول به فعالیت هستم. حوزه فعالیت ما ساخت و  ساز مشارکتی ، اجاره ، فروش مسکن و مشاوره در امورملکی است.در دفتر مشاور املاک آرمین بیست نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار کرده ام. هدف از جذب پرسنل در مرحله اول برای ما تراز شخصیت و صداقت در گفتار کارکنان می باشد. در مرحله بعدی به آموزش کارکنان درمورد نوع گفتار، مشتری مداری و مشاوره می پردازیم. همیشه سعی می کنیم واقعیت را به عنوان معیار اصلی در مشاوره خود و در اولویت قرار دهیم.به این معنا که  در وهله اول صداقت مورد توجه قرار گیرد و بزرگ نمایی غیر واقعی در فعالیت خود نداشته باشیم.

تلاشمان بر  این است که در محیط کار دوست پیدا کنیم و تا به حال اکثر مشتریانی که با ما وارد معامله شده اند از دوستان ما گشته اند.

برای املاک آرمین چه موضوعی در اولویت اول قرار دارد؟

در همه کارها پول اولویت اول است ولی ما به کارکنان خود اموزش داده ایم که صرفا پول مورد قبول نیست.

شاید شعار گونه به نظر برسد ولی ما بعد از عقد قرار داد و قبل از دریافت حق الزحمه قولنامه را به مشتری تحویل می دهیم. اعتماد بین ما و ارباب رجوع دو طرفه است. صداقت در عملکرد و اطمینان بخشی به وی نوعی تبلیغ در حیطه فعالیت ماست. تبلیغ ریشه ای و دراز مدت بهترین نوع انعکاس توانمندی هاست و حس اعتمادی که به مشتری می دهیم در پیشبرد کار مهم است.

در اکثر مشاغل برای مشاوره هزینه دریافت می کنند ولی با تمام اين موضوعات ما این مبلغ را دریافت نمی کنیم. به این معنا که در صنف املاک مشاوره ای كه به عقد قرار داد منجر نشود مبلغي دريافت نمي كنند. ساعت های طولانی برای مشاوره وقت کامل می گذاریم تا مشتری راضی باشد.

در شرایط فعلی اقتصادی توانایی ویژه دفتر مشاور املاک آرمین این است که با وجود رکود در بازار مسکن توانسته ایم ملک مورد نظر را به فروش برسانیم و مشتری را جذب کنیم.

در آخر از همكارهاى وفادارم آقاى احمد تقيان و آقاى نويد جوادى و از اتحاديه املاك كرج علل الخصوص مهندس مهرزاد و سر كار خانم قمى كه دلسوزانه از اعضا حمايت مي كنند تشكر مي كنم. اميدواريم نماينده شايسته اى براى خدمت به مردم استان البرز باشیم.

لطفا را ه های ارتباطی با املاک آرمین را برای مخاطبان روزنامه جام جم البرز اعلام نمایید.

آدرس ما: جهانشهر- بلوار مولانا  

شماره های تماس: 09122600519 و 09352600519

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.