اخبار

 آخرین اخبار 

در گفتگو با مدیریت املاک نظری مطرح شد:

احترام به مشتری اولویت اول املاک نظری

احترام به مشتری اولویت اول املاک نظری
1400/4/23

مشتری مداری در هر شغلی حرف اول را می زند. احترام اعضای جامعه به یکدیگر نیز نشان دهنده شان بالای افراد است. املاک نظری در حوزه های فوق چند گام از سایر هم صنفی های خود جلوتر حرکت می کند. همچنین جزء معتمدین و از قدیمی های محله  به  شمار می رود. املاک موفق نظری با سابقه بالای پانزده سال و پایبند بودن به تعهدات خود باعث ایجاد حس اعتماد بین تمام مشتریان خود شده است. خبرنگار جام جم البرز گفتگویی ویژه و اختصاصی با مصطفی نظری مدیر متعهد و دلسوز املاک نظری انجام داده است که شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم.

مردم هنگام خرید و یا اجاره ملک  به چه مواردی باید توجه کنند؟

مردم هنگام خرید یا اجاره باید سمت املاکی بروند که دارای جواز کسب باشد. متاسفانه بسیاری از دفاتر مشاور املاک بدون مجوز کار می کنند و این امر باعث مشکلات زیادی در این زمینه شده اند. همچنین شهروندان ضمن دقت در این زمینه باید املاکی را انتخاب کنند که در محل شناخته شده باشد.

داشتن سابقه کار در شغل شما تا چه حد اهمیت دارد؟

به نظر من کسانی که در صنف ما دارای سابقه کار بیشتری هستند صداقت بیشتری دارند ، مشتری مدار هستند و به مراجعین خود اهمیت ویژه ای می دهند.

نگاه حرفه ای شما به مراجعات مشتریان چگونه است؟

در برخورد با مشتریان همواره سعی مان بر این است که فایل های خوب و با قیمت های مناسب را به آنها معرفی کنیم، چون قبل از مراجعه به دفتر ما از املاک دیگر نیز بازدید کرده اند و با قیمت های منطقه آشنایی دارند. بنابراین باید مشتری مدار بود و قیمت معقول را اعلام کرد تا مشتری راضی باشد.

تمام تلاش ما این است که اعتماد مشتریان را جلب کنیم و این موضوع باعث بازاریابی و جذب مشتریان بیشتر می شود.

مخاطبان روزنامه جام جم البرز از چه طریقی می توانند با املاک نظری ارتباط داشته باشند؟

آدرس :  حیدرآباد- سه راه میان جاده -خیابان بنی نجار- نبش کوچه گرشاسبی -املاک نظری

تلفن همراه: 09357720489

تلفن ثابت: 02634508753

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.