اخبار

 آخرین اخبار 

در گفت و گوی اختصاصی جام جم البرز با مدیریت دفتر متخصصین املاک عالیجناب دکتر رضا مهتابی مطرح شد:

صداقت بهترین سیاست املاک عالیجناب است.

صداقت بهترین سیاست املاک عالیجناب است.
1400/4/23

برخلاف تصور عموم مردم، دفاتر مشاورین املاک، بین تمامی صنوف از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند چون با کل سرمایه زندگی مردم سر و کار دارند. املاک عالیجناب مستقر در عظیمیه با کادری متشکل از متخصصین با حضور رئیس بازنشسته اداره ثبت استان البرز و وکیل پایه یک دادگستری توانسته است مبتنی بر پایه صداقت و داشتن اطلاعات قوانین مدنی ملک و مستغلات در خدمت هموطنان عزیز باشد.

جام جم البرز یک گفتگوی صمیمانه با مدیریت املاک عالیجناب آقای دکتر رضا مهتابی فارغ التحصیل دکترای اقتصاد از خارج از کشور انجام داده است که در ادامه ان را می خوانید:

در خصوص سوابق کاری خود و شاخصه های ویژه دفتر املاک عالیجناب توضیح دهید:

نزدیک به 15سال در مجموعه ایران خودرو مشغول بکار بودم سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفتم پس از اخذ مدرک دکترای اقتصاد، از ده سال پیش در ایران دفترمتخصصین ملک و املاک بنام عالیجناب شروع به فعالیت کردم در این خصوص مدرک بین المللی مشاورین املاک نیز دریافت نمودم یکی از دلایل قبول این مصاحبه اطلاع رسانی برای عموم مردم در مورد مشاورین املاک است.

ما با شعار«صداقت بهترین سیاست املاک عالیجناب است» و نصب آن داخل دفتر خود را مکلف به اجرا و عملی کردن این شعار در ارتباط با خدمات رسانی صادقانه به مشتریان می دانیم.

سالها طی فعالیت در این خصوص مشاورانی که به کار گرفته ام سعی کرده ام ابتدا آموزش های لازم من جمله: آموزش فن بیان ، احترام به مشتری  وداشتن صداقت را به آنان منتقل کرده باشم و در صورتی که در عمل هر زمان غیر از صداقت  یا خلاف واقعیت در ارتباط با مشتریان از مشاوران دیده ام سریع عذر آنان را خواسته ام .

از میزان اهمیت دفاتر مشاورین املاک در کشور بگوئید.

صنف مشاورین املاک از مهمترین صنف بین تمامی صنوف می باشد به دلیل سر و کار داشتن با کل سرمایه اغلب مردم بنابراین داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک و آگاهی به مسائل قانونی ملک و املاک توسط مدیران املاک، می تواند کمک موثری در درست انجام شدن معاملات ملکی برای مردم باشد و نبود آگاهی و دانش لازم و کافی دراین خصوص، مردم را ناخواسته دچار مشکل کرده و روانه دادگستری می نماید و ذهنیت مردم را نیز نسبت به این صنف تخریب می کند.

صداقت رمز اعتماد مشتری است املاک عالیجناب تا چه حد به این امر پایبند بوده است؟

داشتن صداقت در کار اولین اولویت املاک عالیجناب بوده است، بارها پیش آمده با وجود اینکه میلیونها تومان از انجام معامله ای نصیب دفتر ما می توانست باشد اما بدلیل بودن شک و شبهه از انجام آن معامله خودداری کرده ایم چون حفظ آبرو و شرافت کاری مهمتر از کسب آن پول بوده است.

بنده مدام به مشاورینم متذکر می شوم تا با مردم با احترام و با صداقت رفتار کنند و فکر کنند کاری برای مشتری انجام می دهند انگار برای خودشان انجام می دهند.

جایگاه مشتری مداری در املاک عالیجناب چقدر است؟

اعتقاد من بر این است که دفتر ما صرفا مشاور املاک نیست بلکه یک دانشگاه است. ما برای آموزش دادن و درست کار کردن آمده ایم همیشه برای کارشناسان خود شیوه درست مشاوره دادن را اموزش می دهیم.

خوشبختانه امروزه مردم از آگاهی بالایی برخوردارند کسی که وارد دفتر املاک می شود احساس می کنیم آگاهی بیشتری نسبت به مسائل ملک دارد.

از مهمترین مزیت دفتر متخصصین املاک عالیجناب حضور دائمی رئیس بازنشسته اداره ثبت استان البرز در این دفترمی باشد که به تمام اراضی استان البرز تسلط کافی دارند و صحت و سقم اسناد در این دفتر قبل از معامله مورد بررسی قرار میگیرد.

آخرین پیام شما در مورد مشاورین املاک چیست؟

درست کار کردن، درست مشاوره دادن و صادقانه در خدمت مردم بودن هنر است. جایگاه مشاورین املاک باید مثل یک پزشک باشد و قسم یاد کند که هیچ وقت در کار خود خیانت و اجحاف حق نکند و با مردم مدارا نماید.

 

آدرس ما: کرج- عظیمیه- بلوار کاج -جنب شیرینی فروشی تینا (نرسیده به پل آزادگان)

شماره همراه : 5259001 0912  –5859001 0920 - 5259001 0930

شماره های ثابت : 32555932 – 32501941 –32501041 – 32535248 -  32567764

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.