اخبار

 آخرین اخبار 

برگزاری هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در کرج

برگزاری هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در کرج
1400/4/26

به گزارش جام جم البرز، دکتر جواد معظمی افزود: انتخابات نظام پزشكی در شهرستان های کرج، فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ امروز همزمان با سراسر کشور در محل ستاد دانشگاه علوم پزشكی البرز در حال برگزاری است.
وی ضمن اشاره به مشارکت بالای واجدین شرایط رای دهی که از گروه های پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان، علوم آزمایشگاهی، ماماها و لیسانسیه های پروانه دار می باشند گفت: در شهرستان کرج حدود هفت هزار و ۸۷۹ واجد شرایط رای دهی وجود دارد و ساختمان مرکزی دانشگاه به عنوان تنها شعبه اخذ رای در کرج می باشد.
دکتر معظمی اضافه کرد: شعبه های اخذ رای در شهرستان های فردیس، ساوجبلاغ و نظرآباد، شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها هستند.
وی گفت: انتخابات در شهرستان کرج از هشت صبح تا هشت شب امروز جمعه ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت و امکان تمدید ۲ ساعت بیشتر نیز وجود دارد و در شهرستانها تا ساعت چهار بعداظهر با امکان ۲ ساعت تمدید وجود دارد.
رییس ستاد اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کرج افزود: در شهرستان کرج ۸۷ کاندید، در فردیس ۴۲ در نظرآباد ۱۹ و در ساوجبلاغ نیز ۲۲ کاندید وجود دارد که واجدین رای دهی می توانند به کاندیدای مورد نظر رای دهند.
دکتر معظمی اضافه کرد: در این انتخابات در شهرستان کرج ۱۷ نفر به عنوان هیات مدیره نظام پزشکی کرج برای یک دوره ۴ ساله انتخاب خواهند شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.