اخبار

 آخرین اخبار 

دستگاه تصفیه آب برای مصارف خانگی و صنعتی به بازار آمد

دستگاه تصفیه آب برای مصارف خانگی و صنعتی به بازار آمد
1400/5/6

به گزارش جام جم البرز، زربخش، با اشاره به این که اولین سامانه فروش محصولات، تجهیزات و خدمات صنعت ساختمان از جمله ارائه دهنده دستگاه تصفیه آب با هدف دسترسی آسان مشتریان و مخاطبان به محصولات و مصالح ساختمانی در پارک علم و فناوری البرز آغاز به کار کرد، گفت: دستگاه‌های تصفیه آب خانگی با تصفیه مجدد موجب می‌شود تا شهروندان آب با کیفیت‌تر و سالم تری را بنوشند.

مدیرعامل شرکت فناور یابان مستقر در پارک علم و فناوری البرز با اشاره به ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب سافت واتر، افزود: یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب دستگاه تصفیه آب سافت واتر است و این دستگاه پر مصرف‌ترین دستگاه تصفیه آب را دارد.

زربخش با بیان این که این دستگاه در چند مرحله آب را تصفیه می‌کند و آبی با کیفیت و کاملا سالم را فراهم می‌کند گفت: شهروندان می توانند این دستگاه را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از فروشگاه اینترنتی یابان تهیه کنند.

او با بیان این که چرا باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کرد، گفت: آبی که از طریق لوله کشی وارد خانه‌ها می‌شود آبی تصفیه شده است، اما با این وجود بعضی از مردم در منزل از دستگاه‌های تصفیه آب استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شرکت یابان مستقر در پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی گفت: برای تصفیه آب از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود مثلا کلر به عنوان یک ماده ضد عفونی عمل می کند و آب را پاکسازی می کند و وجود بیش از حد کلر نیز برای سلامتی مضر است و به هیچ وجه مناسب نیست.

زربخش افزود: شهروندان می‌توانند برای سفارش این دستگاه به سایت به نشانی https://yabaan.com مراجعه کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.