اخبار

 آخرین اخبار 

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار می کند:

"وبینار بین المللی واکسن های کووید19، فرصت ها و چالش ها"

"وبینار بین المللی واکسن های کووید19، فرصت ها و چالش ها"
1400/5/9

به گزارش جام جم البرز،  موسسه رازی با سابقه بیش از ۹۷ سال تحقیق و تولید در حوزه واکسن و فرآورده های بیولوژیک، به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی موفق در تولید واکسن کووید 19 است واکسن ساخته شده توسط این مجموعه به نام رازی کووپارس فاز دوم را با موفقیت به پایان رسانده و به زودی وارد فاز سوم کارآزمایی بالینی خواهد شد، این موسسه رسالت تولید علم مبتنی بر شواهد در حوزه واکسن را نیز بر عهده دارد.

در این راستا از محققان و پژوهشگران تراز اول ایرانی که در حوزه واکسن سازی جهان شاخص هستند از کشورهای مختلف دنیا  دعوت شده تا با شرکت در "وبینار بین المللی واکسن های کووید19، فرصت ها و چالش ها" کلیات واکسیناسیون کرونا به صورت علمی و دقیق مطرح شود تا ضمن روشنگری در این زمینه، اطلاعات لازم در خصوص واکسن رازی کووپارس و میزان اثربخشی و پیشگیری واکسن های تولید شده در جهان نیز ارائه شود.

دکتر سیدرضا بنی هاشمی عضو هیئت علمی و مدیر تحقیق و توسعه موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی نیز به عنوان میزبان در این جلسه شرکت داشته و اطلاعات لازم در خصوص واکسن رازی کووپارس را ارائه خواهد داد.

این وبینار که از طریق آدرس vc.areeo.ac.ir/ch/razich-2 با نام کاربری razi2 و رمز عبور 1399 قابل دسترسی است، روز شنبه 9 مردادماه ساعت 20 به وقت ایران آغاز می شود که به دلیل آگاهی عموم مردم، به زبان فارسی بوده و شرکت آن آزاد و رایگان ا

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر