اخبار

 آخرین اخبار 

آموزش ۶ هزار دانش آموز البرز در پایگاه‌های تابستانی

آموزش ۶ هزار دانش آموز البرز در پایگاه‌های تابستانی
1400/5/11

به گزارش جام جم البرز، فرشید علیزاده، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: کلاس‌های ورزش در راستای ارتقای سلامت دانش آموزان، پایگاه‌های ورزش تابستانی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری و در بستر شبکه شاد فعال شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز با اشاره به این که برای غنی سازی اوقات فراغت و افزایش ضریب سلامتی دانش آموزان ۵۷ پایگاه ورزشی دایر شده است، افزود: تلاش می‌کنیم با اجرای برنامه‌های ورزشی مناسب، زمینه تحرک بخشی جسمی در دانش آموزان فراهم شود.

علیزاده گفت: سانس‌های ورزشی درقالب فعالیت‌های گروهی و انفرادی درحوزه آموزش و پرورش البرز با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برنامه ریزی شده است تا خانواده‌ها نگران سلامت فرزندانشان نباشند.

او افزود: امسال به منظور اجرای دستورات ستاد مبارزه با کرونا، نمی‌توانیم همه برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان را درفصل تابستان اجرا کنیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: تاکنون ۵۰ درصد از ظرفیت فضا‌های ورزشی زیر مجموعه آموزش و پرورش استان البرز برای فعالیت‌های ورزشی تابستان آماده شده است.

علیزاده افزود: در روز‌های کرونایی شبکه ملی شاد کمک زیادی به انتقال مفاهیم تعلیم و تربیت به دانش‌آموزان کرد و از این ظرفیت برای برگزاری اوقات فراغت نیز استفاده می‌شود.

او گفت: دانش‌آموزان می‌توانند درمنزل و محیط‌های سالم از آموزش تمرینات ورزشی آن استفاده کنند.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز افزود: بچه‌ها با نگاه کردن می‌توانند یاد بگیرند که این موضوع می‌تواند با بارگذاری فیلم‌های آموزشی، کمک زیادی در پرکردن اوقات فراغت دانش‌آموزان داشته باشد.

او افزود: روزانه ۲۰ دقیقه فعالیت ورزشی کمک بسیار زیادی به حل مشکل کم تحرکی می‌کند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر