اخبار

 آخرین اخبار 

سارقان مامورنما را شناسایی کنید

سارقان مامورنما را شناسایی کنید
1400/5/11

به گزارش جام جم البرز، سرهنگ " فرج اله اسدالهی " افزود: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه اشخاصی تحت عنوان مأمور نیروی انتظامی اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان در سطح شهرستان نظرآباد می کنند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که سارقان در یک باند ۳ نفره با معرفی خود به عنوان مامور پلیس، از سوژهای خود لوازم با ارزش و وجه نقد اخاذی کرده و متواری می شوند.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد گفت: در ادامه کارآگاهان موفق به شناسایی خودرویی که به وسیله آن سرقت ها صورت می گرفت شده و با رد زنی آن در نقاط حاشیه ای نظرآباد، در نهایت هر ۳ متهم را در حین انجام اخاذی دستگیر کردند.
سرهنگ " اسدالهی " با بیان این که در مخفیگاه متهمان لباس نظامی و مدارک هویتی جعلی کشف شده است، افزود: متهمان در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی بودند اما با مواجهه حضوری شکات و مستندات پلیس، به ناچار لب به اعتراف گشوده به چند فقره اخاذی تحت عنوان مامور پلیس اقرار کردند.
این مقام انتظامی ضمن بیان اینکه دادیار شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب نظرآباد دستور انتشار تصاویر متهمان را در رسانه ها و جراید صادر کرده است، گفت: از شهروندانی که احتمالا از سوی این افراد مورد اخاذی قرار گرفته اند درخواست می کنیم برای شناسایی سارقان و طرح شکایت، به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد واقع در سایت اداری شهر نظرآباد مراجعه و یا با شماره تلفن 45403560-026 تماس حاصل کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد در پایان افزود: برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو، در صورت مواجهه شدن با درخواست های غیر معقول توسط افرادی که خود را مأمور دولتی معرفی می کنند حتماً از آنان کارت شناسایی معتبر درخواست کرده و هرگونه موارد مشکوک را سریعاً از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر