اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبرداد :

تمدید ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر در البرز تا 22 مرداد

تمدید ثبت نام در چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان برتر در البرز  تا 22 مرداد
1400/5/13

به گزارش جام جم البرز، حسین فلاح نژاد در این خصوص اظهارداشت : جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود .

وی در خصوص این جشنواره تصریح کرد : مهمترین ویژگی‌های جشنواره کارآفرینان برتر استفاده از شاخص‌های به روز و علمی و تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات و در سالجاری نیز در بخش گردشگری و صنایع دستی، همکاری با متخصصین حوزه‌های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز ادامه داد: آخرین مهلت زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در ابتدا دهم مرداد اعلام شده بود که با توجه به استقبال کارافرینان و شرایط بیماری کرونا، این مهلت از سوی وزارت متبوع تا ۲۲ مرداد سالجاری از طریق  Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  تمدید شد.

وی خاطر نشان کرد: کارگاه‌هایی که موفق شوند عنوان کارافرین برتر استانی را کسب کنند، در داوری جشنواره کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی می شوند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر