اخبار

 آخرین اخبار 

بهره مندی بیش از ۱۲هزار نفر از خدمات ناظران سلامت

بهره مندی بیش از ۱۲هزار نفر از خدمات ناظران سلامت
1400/6/20

به گزارش جام جم البرز، سید حسین بهنامیان گفت: طرح ناظران سلامت طی یک سال گذشته پس از شیوع ویروس کرونا با همکاری جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر، بسیج جامعه پزشکی، سپاه پاسداران و دانشگاه علوم پزشکی البرز در زمینه کنترل و نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محیط کار برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به اجرا در آمده است .

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر البرز افزود: در اجرای این طرح پنج هزار و ۱۵۶ نفر نظارت بر اماکن مختلف ، توزیع بروشور ،آموزش و غربالگری را در البرز بر عهده دارند.

بهنامیان افزود: با اجرای این طرح در پوشش تیم های مراقبتی، حمایتی و مشارکتی تا کنون ۹ هزارو ۲۰ واحد صنفی و مکان پرتردد از لحاظ رعایت موارد بهداشتی پایش شده اند.

وی گفت: گروه های ناظران سلامت در شهرستان پر جمعیت کرج فعال شده است و تعدادی نیز در شهرستان‌های فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان به مردم خدمات ارائه می دهند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر البرز گفت: شرکت کنندگان در این طرح هموطنان را به حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق می‌کنند.

وی با اشاره به همه گیری جهانی کرونا افزود: فعالیت طرح ناظران سلامت تاکنون نقش مهمی در آگاهی بخشی به مردم و کنترل کرونا داشته است.


http://www.jamejamalborz.ir

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر