اخبار

 آخرین اخبار 

آغاز ایمن‌سازی محور قزلحصار

آغاز ایمن‌سازی محور قزلحصار
1400/6/21

به گزارش جام جم البرز، روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، گفت: بنا به درخواست‌های مکرر مردمی و با هدف افزایش ایمنی و کاهش تصادفات رانندگی، عملیات ایمن‌سازی این محور به طول 7 کیلومتر از قزلحصار تا سه راه کیانمهر آغاز شده است.

علی زندی‌فر با اشاره به اینکه جاده قزلحصار یکی از محورهای پرترافیک و پرحادثه استان البرز است، گفت: این پروژه بر اساس مصوبه شورای ترافیک استان آغاز شده و مقرر است با همکاری این اداره کل، شهرداری های کرج، کمالشهر، چهارباغ و شرکت توزیع نیروی برق استان انجام شود.

وی افزود: عملیات تعریض و ایجاد 50 درصد روشنایی این محور از تعهدات اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای است و در حال حاضر این اداره کل با استفاده ازامکانات و ماشین آلات موجود قسمتی از عملیات خاکبرداری و تعریض محور را شروع کرده است و درصورت تأمین اعتبار نسبت به شروع وتکمیل ۵۰ درصد روشنایی محور نیز اقدام می کند.

وی با اشاره به اینکه استانداری البرز برای تأمین بخشی از هزینه های ایمن سازی محور مذکور از محل اعتبارات استانی، قول مساعد داده است، گفت: تکمیل طرح این محور منوط به اجرایی شدن تعهدات شهرداری های کرج، کمالشهر و چهارباغ وشرکت توزیع نیروی برق استان مبنی برانجام قدرالسهم مشخص شده برابر مصوبات شورای ترافیک استان می باشد.

وی توضیح داد: بر اساس مصوبه مذکور ایجاد رفوژ میانی و باند کندرو توسط شهرداری کمالشهر، چهارباغ و کرج و 50 درصد روشنایی نیز از تعهدات شرکت توزیع نیروی برق استان می باشد.

زندی‌فر با اشاره به میزان اعتبار مورد نیاز برای اجرای این پروژه گفت: در مجموع برای ایمن‌سازی این محور 70 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که امید است با تأمین به موقع اعتبار شاهد ایمن سازی کامل محور مذکور باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر