اخبار

 آخرین اخبار 

حمایت قاطع ستاد امر به معروف و نهی از منکر از طلبه مضروب در مهرشهر

حمایت قاطع ستاد امر به معروف و نهی از منکر از طلبه مضروب در مهرشهر
1400/6/21

به گزارش جام جم البرز به نقل از فارس، محمد منتج دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در رابطه با مضروب شدن طلبه ناهی از منکر در مهرشهر کرج گفت: این ستاد از ابتدا کار حمایت از آمر به معروف و ناهی از منکر را در کنار دادستانی و نیروی انتظامی استان با جدیت پیگیری کرده است.

وی افزود: بعد از متواری شدن ضاربان پیگیری‌های ستاد موجب شد تا نیروی انتظامی با اولویت قرار دادن پرونده با روش های تخصصی ضاربان را ردیابی و دستگیر کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز بیان داشت: قرار وثیقه ضاربان با قید ممنوع الخروج شدن آن‌ها از کشور، دو برابر موارد موارد معمول تعیین شد و روند قضایی این پرونده هم با جدیت در دستگاه محترم قضایی در جریان است.

وی در رابطه با زمان تشکیل دادگاه این پرونده هم گفت: با طی روند قانونی هم باید توجه داشت که برگزاری جلسه دادگاه متهمان بعد از طی شدن طول دوره درمان شاکیان قابل برگزاری است و طبق قانون پیش از اتمام کامل درمان مضروبان حادثه نمی توان دادگاه را برگزار کرد. همسر طلبه ناهی منکر در این حادثه دچار شکستگی بینی شده و به دلیل عمل جراحی باید دوره درمان ایشان زی می‌شد و این روال قانونی موجب شده تاکنون دادگاه این پرونده برگزار نشود.

منتج تاکید کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز با جدید تمام برای حمایت از ناهیان منکر در چهارچوب قانون تلاش می‌کند و برخی شایعات مطرح شده در رابطه با حمایت نکردن ستاد از ناهی منکر صحت ندارد.

به گزارش فارس، مخاطبان فارس من با ثبت ۷۰۰۰ امضاء در سه سوژه "درخواست حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر" و "درخواست مجازات ضاربان امر به معروف در مهرشهر کرج" و "پیگیری عوامل ضرب و شتم زوج آمر به معروف کرجی" درخواست پیگیری این موضوع را خواستار شده بودند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر