اخبار

 آخرین اخبار 

شناگر البرزی برای شرکت در رقابت های دوبی حامی می خواهد

شناگر البرزی برای شرکت در رقابت های دوبی حامی می خواهد
1400/6/21

به گزارش جام جم البرز، سعید سعیدی گفت: تاکنون و در بیشتر رقابت ها و تمرین ها با هزینه شخصی ام حضور یافته ام اما این بار و در رقابت های قهرمانی دوبی نیاز به حامی مالی است در غیر این صورت توان شرکت در این رقابت ها را ندارم.

وی که ۱۷ سال قهرمانی آب های آزاد را در کارنامه خود دارد افزود: پس از سال ها فعالیت در سال های آخر قهرمانی ام حضور دارم این در حالی است که آنچنان که باید حمایت های معنوی و مادی از اینجانب صورت نگرفته و در این سال های پایانی بیشتر از همیشه به خصوص برای اشتغال و شرکت در رقابت هایی از این قبیل نیازمند حمایت هستم.

سعیدی گفت: یکی از مواردی که سال ها است آن را در حال پیگیری هستم شکستن رکورد شنا در سد بوده که تا کنون به نتیجه نرسیده است.

وی ادامه داد:هر سدی که خود دستگاه ها تعیین کنند این آمادگی را دارم که برای شکستن رکورد شنا در سد در آن تمرین و رقابت کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری رقابت های آب های آزاد قهرمانی جهان که هفته گذشته به میزبانی ارمنستان برگزار شد اشاره کرد و گفت: در این دوره از رقابت ها با حضور حریفان قوی توانسته ام در مسافت سه کیلومتر و در نتیجه کلی مقام دوم را کسب نمایم.

سعیدی که موفق به طی سه کیلومتر در ۵۱ دقیقه شده بود افزود: با توجه به محدویت های کرونایی که سبب تعطیلی استخرها شده بود و از سوی دیگر عدم هماهنگی مسوولان در سدهای مختلف و دریاچه های شمال تمرین و توانسته ام نتیجه خوبی کسب نمایم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر